Лампочка з акумулятором 2x18650 ZR-777 Цоколь Е27 Лампа аварийная
Лампа l ZR-777 — це надійне та розумне джерело світла, яке стане вашим незамінним помічником в умовах, коли немає електроенергії. Підходить для використання в будь-якому приміщенні, забезпечуючи освітлення й комфорт навіть у найнепередбачуваніших ситуаціях.
У періоди, коли в будинку є електрика, лампа функціонує як звичайний освітлювальний пристрій і водночас автоматично заряджає свої вбудовані акумулятори типу 18650. Якщо немає електроенергії, вона переходить у режим аварійного освітлення, використовуючи енергію, збережену в акумуляторах.
Режими роботи:
- Максимум (від мережі 220 В)
- Середній
- Економний режим
- Час роботи від акумуляторів (які йдуть у комплекті): до 4 годин
Особливості продукту:
- Лампа заряджатиметься, поки є електрика.
- Лампа продовжує горіти у разі вимкнення електрики.
- Колір світіння: білий
- 2 x 18650 3.7V 1200 mAh Li-ion
- Потужність: 20 Вт
- Цикл світіння: 50000 годин
- Яскравість світіння: 10000К
- Економія електрики до 90%
- Напруга: 220 В
- Патрон: E27 (стандартний)
- Розміри: діаметр 9 см, довжина 16 см
- Гарантія 2 роки.
Комплектація
- Лампа Ziarmal ZR-777
- Кришка для патрона
- 2 акумулятори 18650
- Фірмова коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Спосіб монтажу | Стельовий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Кількість світлодіодів | 5 шт. |
| Цоколь | E27 |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип розсіювача | Матовий |
| Колір розсіювача | Білий |
| Режим роботи | Аварійний |
| Максимальний струм | 5 мА |
| Потужність | 20 Вт |
| Час роботи в аварійному режимі | 4 годин |
| Дистанція розпізнання | 5 м |
| Ступінь захисту IP | 56 |
| Термін служби | 4 років |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Джерело світла | LED module |
| Напруга | 6 |
| Характеристики випромінювання | |
| Кількість сторін підсвічування | 2 |
| Максимальна сила світла | 1200 мКд |
| Світловий потік | 1500 лм |
| Кут випромінювання світла | 146 град. |
| Пульсація світлового потоку | 56 % |
| Додаткові характеристики | |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Допоміжна ручка | Ні |
| Вбудований сенсор | Ні |
| Розміри | |
| Висота | 65 мм |
| Ширина | 54 мм |
| Діаметр | 76 |
| Довжина | 120 |
| Додаткова комплектація | |
| Лампочка | Так |
| Піктограма | Ні |
| Блок живлення | Ні |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 240.0 |
| Час заряджання акумулятора | 3.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 345 ₴


