
Переносний світлодіодний ліхтар повер банк на сонячній батареї F-910 Power Bank червоний білий
335 ₴
- В наявності
- Код: F-910
- +380 (66) 516-60-02
Переносний світлодіодний ліхтар повер банк на сонячній батареї F-910 Power Bank червоний білий
Переносний ліхтар-повербанк на сонячній батареї F-910 — це багатофункціональний пристрій, що поєднує в собі центральний потужний ліхтар і круговий світильник із кутом освітлення 360 градусів. Центральний ліхтар забезпечує яскраве та чітко виражене освітлення вперед, підходячи як для освітлення дороги, так і для перегляду довколишнього простору. Круговий світильник із матовим світлофільтром створює рівномірне освітлення за периметром, а металева душка дає змогу підвісити ліхтар над столом, додаючи комфорту нічного часу.
Ліхтар виготовлений із якісного АБС-пластику, має зручну відкидну ручку для носіння. Якщо немає електроживлення, ліхтар можна заряджати від сонячного світла, а також через USB-роз'єм. Такий ліхтар є також резервним джерелом живлення для заряджання телефонів у надзвичайних ситуаціях, надаючи USB-порт для під'єднання пристроїв.
Ліхтарик має два джерела заряджання: сонячну енергію і через USB. Його багатобарвна підсвітка, включно з червоним світлом, робить його зручним для використання в різних умовах, забезпечуючи водночас мінімальну облаштування користувача.
З захистом від дощу та водонепроникністю класу IPX-4, цей ліхтар готовий до використання в різних погодних умовах, забезпечуючи надійне та яскраве освітлення в будь-якій ситуації.
Ліхтар може працювати в таких режимах:
- Центральний ліхтар 100% яскравості.
- Центральний ліхтар 50% яскравості.
- Центральний ліхтар стробоскоп
- Режим світильника 100% яскравості, біле світло.
- Режим світильника 50% яскравості, біле світло.
- Режим світильника — червоне світло.
- Режим світильника — червоне світло блимає.
Технічні параметри:
- Кількість діодів: 3W LED + СІВ
- Кількість режимів роботи: 7
- Оптичний зум: немає
- Тип живлення: вбудований акумулятор
- Тип заряджання: від мережі micro USB і від сонячних променів
- USB-вихід: 500 мА·год (для підзаряджання мобільних пристроїв)
- Матеріал корпусу: ABS пластик
- Розміри: 170 мм х 80 мм діаметр
У комплекті:
- Ліхтар — 1 шт.
- Кабель USB
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | X-Balog |
| Країна виробник | Китай |
| Режими роботи ліхтаря | Плавне регулювання яскравості, Інтенсивний, Зберігаючий, Середній, Миготливий |
| Час роботи | 10 годин |
| Світловий потік | 1000 лм |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Тип живлення | Акумулятор, USB-порт комп'ютера |
| Тип заряду | Сонячні батареї, USB |
| Час заряду акумулятора | 4 годин |
| Особливості ліхтаря | Водонепроникний, Зарядка для телефону |
| Колір | Чорний |
| Вага | 0.345 г |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Довжина | 17 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 8 мм |
| Товщина | 8 см |
| Тип ламп | Світлодіодна |
- Ціна: 335 ₴






