
Ваги кухонні електронні Domotec SF-400 10 кг білі
195 ₴
- В наявності
- Код: SF-400
- +380 (66) 516-60-02
Ваги кухонні електронні Domotec SF-400 10 кг білі
Електронні кухонні ваги Domotec MS-400 до 10 кг — це прості, але дуже корисні кухонні прилади, які стануть незамінним помічником для кожної господині. Ці компактні ґаджети перетворять час на кухні на задоволення, роблячи процес приготування їжі зручним і захопливим.
Однією зі зручних функцій цих ваг є автоматичне занулення, що означає, що після зважування немає потреби вмикати або вимикати ваги для скидання значення на 0. Це неабияк спрощує використання пристрою. Комплект постачання містить самі ваги та паковання.
Серед інших функцій варто зазначити індикатор розряду батареї, автоматичне вимикання для економії енергії, великий дисплей із високою чіткістю зображення (6 цифр, висота 15 мм), автокалібрування, а також можливість вибору інформації, що відбивається на екрані (грами або унції). Також передбачена функція тарування, що забезпечує зважування без урахування тари. Ці кухонні ваги — чудове доповнення до вашого кухонного арсеналу.
Характеристики Ваги кухонні Domotec SF-400
- Обнулення тари так
- Тип Електронні
- Діапазон зважування 10 кг
- Точність вимірювання 1 г
- Конструкція Без чаші
- LCD дисплей Є
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Domotec |
| Країна виробник | Китай |
| Вид кухонних ваг | електронні |
| Максимальна вага | 10 кг |
| Знімна тара | Ні |
| Об'єм чаші | 0 л |
| Матеріал тари | пластик |
| Точність вимірювання | 1 г |
| Компенсація тари | Так |
| Тип елементів живлення | AAA |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Лічильник калорій | Ні |
| Послідовне зважування | Так |
| Вимірювання об'єму рідини | Ні |
| Дисплей | Так |
| Таймер | Ні |
| Годинник | Ні |
| Функція автовідключення | Так |
| Індикація перевантаження | Так |
| Кріплення на стіну | Ні |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 21 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Глибина | 160 мм |
| Вага | 1 кг |
- Ціна: 195 ₴




