
Ліхтар лампа Almina Алміна 2606L з функцією Power bank повербанк переносний акумуляторний світильник 24 LED лед
835 ₴
- В наявності
- Код: 2606L,
- +380 (66) 516-60-02
Акумуляторний ліхтар кемпінговий з повербанком, 24 Led, Almina 2606L,/Аварійний світильник
Світлодіодний ліхтар Fudjita 2606L з повербанком 3000 mAh: Розумне поєднання функціональності та яскравого світла!
Цей переносний світлодіодний ліхтар являє собою пристрій, який поєднує дві важливі функції. Насамперед він слугує як потужне світлодіодне джерело світла, надаючи два режими роботи та до 80 годин автономної роботи. По-друге, він функціонує як надійний повербанк із ємністю 3000 mAh, даючи змогу вам заряджати ваші пристрої далеко від розетки.
Ліхтар обладнаний двома режимами освітлення:
- Робота з 8 світлодіодами.
- Робота з 24 світлодіодами.
З цим ліхтарем ви можете насолоджуватися освітленням приміщення впродовж 30 годин під час використання всіх 24 світлодіодів і продовжити автономну роботу до 80 годин під час використання тільки 8 світлодіодів. Перемикання між режимами легке та зручне.
Пристрій забезпечує просте заряджання через мережевий шнур, який зручно розташований під задньою кришкою. Ви також знайдете ручку для перенесення ліхтаря та отвори для кріплення на стіну, забезпечуючи максимальну гнучкість у використанні.
Характеристики світлодіодного ліхтаря Fudjita 2606L з повербанком 3000 mAh:
- Зарядна напруга: 220V/50 Гц
- Перезаряджувана олив'яно-кислотна батарея: 6V/3000mAh
- Час заряджання: в середньому 20 годин
- Вихідна сила струму: 0,9А
- Вага: 950 г.
- Колір: Синій
-
Світлодіодний ліхтар Fudjita 2606L з повербанком 3000 mAh: Розумне поєднання функціональності та яскравого світла!
Цей переносний світлодіодний ліхтар являє собою пристрій, який поєднує дві важливі функції. Насамперед він слугує як потужне світлодіодне джерело світла, надаючи два режими роботи та до 80 годин автономної роботи. По-друге, він функціонує як надійний повербанк із ємністю 3000 mAh, даючи змогу вам заряджати ваші пристрої далеко від розетки.
Ліхтар обладнаний двома режимами освітлення:
- Робота з 8 світлодіодами.
- Робота з 24 світлодіодами.
-
З цим ліхтарем ви можете насолоджуватися освітленням приміщення впродовж 30 годин під час використання всіх 24 світлодіодів і продовжити автономну роботу до 80 годин під час використання тільки 8 світлодіодів. Перемикання між режимами легке та зручне.
Пристрій забезпечує просте заряджання через мережевий шнур, який зручно розташований під задньою кришкою. Ви також знайдете ручку для перенесення ліхтаря та отвори для кріплення на стіну, забезпечуючи максимальну гнучкість у використанні.
Характеристики світлодіодного ліхтаря Fudjita 2606L з повербанком 3000 mAh:
- Зарядна напруга: 220V/50 Гц
- Перезаряджувана олив'яно-кислотна батарея: 6V/3000mAh
- Час заряджання: в середньому 20 годин
- Вихідна сила струму: 0,9А
- Вага: 950 г.
- Колір: Синій червоний
-
Важливо:
-
Перед першим використанням обов'язково зарядіть ліхтар упродовж 3 годин.
-
Навіть якщо ви не користуєтеся ліхтарем, рекомендується заряджати його раз на 3 місяці. За активного використання заряджайте його хоча б раз на місяць, щоб зберегти працездатність акумулятора.
-
Уникайте потрапляння пристрою у воду.
-
УВАГА: Під час заряджання акумулятора не вмикайте ліхтар (щоб уникнути перегоряння світлодіодів)!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Almina |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність лампи | 9 Вт |
| Світловий потік | 6000 лм |
| Дальність світлового променя | 11 м |
| Режими роботи ліхтаря | Інтенсивний, Зберігаючий |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа |
| Тип заряду | Від мережі |
| Час роботи | 80 годин |
| Особливості ліхтаря | Водонепроникний, Протиударний, Зарядка для телефону |
| Колір | Синій |
| Вага | 0.95 г |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Тип діода | CA18 |
| Тип ліхтаря | Ручний |
| Кількість світлодіодів | 24 шт. |
| Стан | Новий |
| Довжина | 198 мм |
| Кріплення | Універсальне |
| Колірна температура | 5000K |
| Ємність акумулятору | 3000 мАг |
| Час заряду акумулятора | 20 годин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 8 мм |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Товщина | 7 см |
- Ціна: 835 ₴






