Лопата багатофункціональна 4 в 1/ туристичний набір
Лопата — незамінний інструмент для шанувальників відпочинку на природі. Ця лопата має багато функцій. У комплекті йде з сокирою, ножем, пилкою й безпосередньо лопатою. Прогумована ручка забезпечить впевнений хват у руці. Постачається в чохлі з текстилю.
Складана універсальна лопата — незамінний інструмент у походах, подорожах, на дачі, на пікніках і в автомобілі. Ця лопата здатна впоратися з різними завданнями, чи то виїмка колеса автомобіля, обрізання гілок для багаття, розбивання льоду та інші тверді поверхні, чи то навіть відкривання пляшок із безнарізними кришками. Універсальна складана лопата чудово підходить як для активного відпочинку, так і для повсякденних потреб.
Крім того, складана лопата обладнана високоякісним нейлоновим чохлом, який забезпечує безпечне та зручне зберігання. Цей чохол дає змогу носити лопату на поясі або через плече, роблячи її легко переносною й завжди під рукою під час ваших пригод.
Універсальна лопата є інструментом 4 в 1: мультитул
1. складана лопата;
2. кирка;
3. пила;
4. нож.
Характеристики:
матеріал виготовлення складаної лопати — сталь;
матеріал ручки для захоплення рукою — гума;
розміри лопати 395 х 100 х 40 мм;
маса лопати 356 г;
розмір у складеному стані 170 х 100 х 40 мм;
маса лопати в чохлі 400 г.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TV One |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Довжина | 400 см |
| Загальна вага | 40 г |
| Додаткові можливості | Пила, Відкривачка, Сокира |
| Стан | Новий |
| Робоча частина | |
| Довжина робочої частини | 40 см |
| Ширина робочої частини | 10 см |
| Матеріал робочої частини | Сталь |
| Рукоятка | |
| Тип рукоятки | Пряма |
| Довжина рукоятки | 12 см |
| Матеріал рукоятки | Гума |
| Вага лопати | |
| Вага | 400 г |
- Ціна: 595 ₴






