Аерофритюрниця 5 л. RAF 5237/Мультипіч для дому
Мультипіч RAF являє собою універсальний пристрій, який забезпечує швидке та легке приготування смачної, здорової й апетитної їжі з використанням гарячого повітря. З безоливною фритюрницею RAF ви зможете приготувати різноманітні страви, як-от картопля фрі, курячі крильця, овочі, смажену рибу, пончики-донатси та багато іншого, і все це без потреби використовувати олію.
Безоливна фритюрниця RAF застосовує інноваційну технологію Rapid Air, що використовує потік гарячого повітря з температурою до 200 градусів Цельсія. Ця швидка й інтенсивна конвекція рівномірно обсмажує продукти без застосування олії, створюючи хрустку шкірку зовні та соковите м'ясо всередині.
Особливості:
-
Підготовка без рослинної олії: Фритюрниця RAF дає змогу вам приготувати їжу без олії завдяки антипригарному покриттю, яке легко миється.
-
Великий контейнер: Пристрій обладнаний великим контейнером, який дає змогу задовольнити потреби всієї вашої родини.
-
Технологія циркуляції повітря з високою швидкістю 360°: Ця інноваційна технологія швидко нагріває й готує продукти без додавання олії, що робить ваші страви здоровішими.
-
Вихрова технологія теплового потоку: Навіть за високої температури ваша їжа зберігає свій смак і соковитість, що робить страви ще смачнішими.
Характеристики
- Тип: безоливна фритюрниця
- Колір: Бежевий
- Потужність: 1500 Вт
- Об'єм: 4,8 л
- Керування: Механічне
- Живлення: Мережа
- Матеріал: Пластик
- Розмір: 28х25х20 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAF |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Тип управління | Механічне |
| Місткість картоплі | 500 г |
| Знімна чаша | Ні |
| Антипригарне покриття чаші | Так |
| Об'єм масла | 1 л |
| Терморегулятор | Так |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Плавне регулювання температури | Так |
| Таймер | Так |
| Максимальний час установки таймера | 2 хв |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Система зливу масла | Так |
| Контейнер для зберігання масла | Ні |
| Функція автовідключення | Так |
| Звуковий сигнал | Ні |
| Дисплей | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Автоматичне відкривання кришки | Ні |
| Блокування кришки | Так |
| Приготування фондю | Ні |
| Набір для фондю | Ні |
| Тип нагрівального елементу | Прихований нагрівальний елемент |
| Фільтр проти запаху | Ні |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор заміни масла | Ні |
| Індикатор заміни фільтра | Ні |
| Термоізольований корпус | Так |
| Дно, що не нагрівається | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Матеріал чаші | Нержавіюча сталь |
| Ручки для перенесення | Так |
| Прогумовані ніжки | Ні |
| Відсік для шнура | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Колір корпусу | Бежевий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 280 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Вага | 4 кг |
- Ціна: 1 895 ₴





