
Електропростирадло електричне простирадло з обігрівом electric blanket 150*165 серце на рожевому тлі ART 7421
795 ₴
- Немає в наявності
- Код: ART 7421
- +380 (66) 516-60-02
Електропростирадло електричне простирадло з обігрівом electric blanket 150*165 серце на рожевому тлі ART 7421
Підігрівне електричне простирадло із сумкою (150 × 1865 см) — ваш надійний супутник для комфортного сну в будь-яку погоду!
-
Зігріває ліжко в одну мить: Завдяки вбудованим дротам і подвійному спіральному нагрівальному кабелю в герметичному силіконовому оболонці, простирадло швидко та рівномірно розсіює тепло. Усього за 15 хвилин після увімкнення вона прогріє ваше ліжко, забезпечуючи тепло та комфорт.
-
Покращує якість відпочинку: Електричне простирадло надає комфортні умови для вашого сну та відпочинку. М'яке тепло рівномірно розподіляється по всій поверхні, створюючи заспокійливий ефект і знімаючи напруження в м'язах.
-
Ефективні режими: Простирадло обладнане двома режимами нагрівання, які дають змогу вам вибрати температуру, яка найбільше підходить для вас. Ви можете насолоджуватися ідеальним теплом залежно від ваших уподобань і погодних умов.
-
Продуманий дизайн: Розмір цього електричного простирадла — полуторний (150×180 см), що робить її універсальною для більшості ліжок. Вона також легко упаковується в сумку, що робить її зручною для перенесення.
-
Надійність і ефективність: Простирадло споживає всього 120 Вт, що робить її ефективною й економічною. Вона також довговічна та виготовлена з якісного поліестеру.
Це електричне простирадло із сумкою стане незамінним супутником у ваших холодних нічах, забезпечуючи тепло та комфортний сон. Створіть затишне місце для відпочинку в будь-яку пору року!
- Призначення: для сну в холодному приміщенні, для прогрівання ліжку перед сном, для дитячих ігор на підлозі;
- Розміри: 150 х 165 см;
- Живлення: Мережа 220 В;
- Стимулює кровообіг;
- Колір: Білий, синій;
- Споживана потужність: 86 Вт;
- Довжина кабелю: 100 см;
- Плавний регулятор температури;
- Пом'якшує больові відчуття;
- Позитивно впливає на застудні захворювання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Electric |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Максимальна температура нагріву | 55 град. |
| Мінімальна температура нагріву | 35 град. |
| Час нагріву | 3 хв |
| Розмір | Двоспальний |
| Довжина | 165 см |
| Ширина | 150 см |
| Товщина | 1 см |
| Машинне прання | Ні |
| Функція автовідключення | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Таймер | Ні |
| Максимальний час установки таймера | 0 хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 120 Вт |
| Довжина шнура | 1 м |
| Колір | Рожевий |
| Вага | 550 г |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Тип | Електричні простирадла |
- Ціна: 795 ₴

