
Ніж мисливський туристичний K079 2142 у чохлі Дерев'яна ручка
610 ₴
- В наявності
- Код: 9020
- +380 (66) 516-60-02
Ніж мисливський туристичний K079 2142 у чохлі Дерев'яна ручка
Ніж із фіксованим клинком поєднує в собі найвищу якість і красу. Цей ніж універсальний, він підійде для полювання, риболовлі та туризму. Ніж K079 2142 має клинок зі злітальним кінчиком східного типу та високі спуски. Така форма клинка забезпечує рівне та чітке різання за матеріалами будь-якої щільності.
Об'ємна ручка зі спеціально моревого дерева. штучно зістарена, що придає ножу вінтажності. забезпечує впевнений хват, що дає змогу точно контролювати зусилля, що передається від руки на різальну крайку. Клинок із високоякісної неіржавкої сталі зберігає гостроту впродовж тривалого часу та легко правиться. На клинку розташований детальний малюнок, виготовлений методом травлення.
Ніж має невеликі розміри. що робить його дуже зручним у повсякденному ношенні
Чудовий подарунок для чоловіків
Характеристики:
Загальна довжина: 200 мм.
Довжина клинка: 100 мм
Толщина клинка: 5,0 мм.
Ширина клинка — 40 мм
Довжина колодки — 100 мм
Вага без чохла 325 грамів.
Вага з чохлом 355 грамів.
Матеріал клинка: сталь 440С
Твердість клинка 59 од.
Материал чехла: кожзам
Матеріал руків'я: дерево-метал.
У комплекті: ніж, чохол.
.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Columbia |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Призначення | Полювання |
| Твердість ріжучого леза | 59 HRC |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Довжина рукоятки | 100 мм |
| Довжина ножа | 200 мм |
| Довжина у складеному стані | 20 см |
| Поверхня | Глянцевий/матовий |
| Вага ножа | 320 г |
| Колір | Сріблястий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал чохла | Cordura |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 100 мм |
| Ширина леза | 40 мм |
| Товщина леза | 5 мм |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 355 г |
- Ціна: 610 ₴









