
Світильник Будильник з Bluetooth-динаміком і зарядний пристрій RGB Mini G 63 ночник
995 ₴
- Немає в наявності
- Код: G 63
- +380 (66) 516-60-02
Світильник Будильник з Bluetooth-динаміком і зарядний пристрій RGB Mini G 63 ночник
Зверніть увагу, заряджання телефону тільки при включенні світильника в мережу і якщо чохол на телефоні щільний його необхідно зняти
Світлодіодний RGB-нічник із регулюванням яскравості, 256 режимами світіння і 256 мільйонів кольорів, розумна настільна лампа з дистанційним керуванням за допомогою програми для смартфона. Плавне регулювання яскравості світла, можна використовувати як нічник, дитячу лампу, світильник для спальні. Чарівне та різнобарвне освітлення RGB забезпечить декоративний та романтичний настрій для вашої кімнати.
Керування лампою можна здійснювати безпосередньо з корпусу лампи або за допомогою мобільного застосунка.для IOS і Android. Дистанційне керування світлодіодною лампою просто та зручно. На лампі розміщені кнопки керування світлом, годинником, будильником і вбудованим блютуз-динаміком. Функція будильника дає змогу разом із сигналом настроювати автоматичне вмикання й освітлення на манері світанку, наприклад.
Для використання на лампі бездротової зарядки для вашого смартфона або навушників передбачений зручний майданчик над годинником. Удосконалені технології дадуть змогу вам заряджати ваш ґаджет завдяки швидкому заряджанню потужністю 15W. Також ви можете з легкістю скористатися бездротовим Блютуз динаміком потужністю 3W — слухати вашу улюблену музику або розмовляти телефоном.
Технічні характеристики:
Тип встановлення: Настільний
Застосунок: HappyLighting
Регульована яскравість: 0-100%
Версія Bluetooth: 5.0
Яскравість: 2800 – 6500К
Використовувані лампи: Світлодіодні RGB (LED)
Питання: USB — TypeC
Вбудований акумулятор 1200 мА·год
Динамічна потужність: 5В, 4Ом
Роз'єм для карти пам'яті microSD
Роз'єм USB; ДОП
Розмір:150x150x55 мм Вага: 366 г
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Нічник |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Модерн |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Матеріал плафона, підвісок | Без плафона |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 3 Вт |
| Ступінь захисту IP | 55 |
| Колір | Білий |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | TV One |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Колірна температура | 2700К |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Світловий потік | 400 лм |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Діаметр | 50 мм |
| Вага | 365 г |
| Довжина мережевого шнура | 0.4 м |
- Ціна: 995 ₴





