
Настільний годинник VST 862-4 від мережі + батарейки годинник-будильник, дата, температура Чорний корпус і зелені цифри
445 ₴
- В наявності
- Код: VST 862-4
- +380 (66) 516-60-02
Настільний годинник VST 862-4 від мережі + батарейки годинник-будильник, дата, температура Чорний корпус і зелені цифри
Електронний годинник VST-862 виготовлений у формі прямокутника. Малюнок корпусу дуже реалістично імітує структуру дерева. Годинник показує час, дату, температуру Годинника компактні та прості в керуванні, кнопки розташовані на задній панелі. Є "сну" режим, керується звуком, натисканням, дотиком. Завдяки простій формі та тому, що немає зайвих елементів дизайну, годинник легко впишуться в будь-який інтер'єр.Відрізняється час, місяць і кількість на екрані, яскравість екрана в нічний час знижується вдвічі, що сприяє економії енергії.
Відмітна особливість цифрових годинників VST-862 компактність, можливість живлення від акумулятора (до комплекту не входить) або повербанка.
Особливості:
Час — 12/24
Дата — місяць/день
Температура виводиться в градусах Цельсія або Фаренгейта — C/F
Вологість у приміщенні
Можливість встановити 3 будильники 4 кнопки для роботи: EXIT кнопка, SET кнопка, UP кнопка і DOWN кнопка
Живлення — через USB-кабель від комп'ютера, від мережі через адаптер живлення USB 5V або від повербанка.
Живлення через адаптер або батарейки 4 x1.5V AAA батареї (не в комплекті)
Вбудована батарейка (таблетка) на випадок вимкнення електрики.
Матеріал корпусу: імітація дерева. Колір підсвітки: зелений Колір корпусу чорний.
Докладніше на epicentrk.ua
Розміри 15х7х4см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VST |
| Країна виробник | Китай |
| Тип годинника | Настільні |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Електронний |
| Індикація часу | Світлодіодна |
| Радіо | Ні |
| Форма | Прямокутна |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Зелений |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Додаткові характеристики годин | |
| Циферблат | Арабські цифри |
| Маятник | немає |
| Місячний календар | Ні |
| Барометр | Ні |
| Термометр | Так |
| Запас ходу механічних годинників | 0 доб |
| Підсвічування | Так |
| Голосове сповіщення | Ні |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 150 мм |
| Глибина | 40 мм |
| Висота | 70 мм |
| Вага | 0.35 кг |
- Ціна: 445 ₴


