
Термос помповий із неіржавкої сталі 3 л A-PLus 1607
958 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1607
- +380 (66) 516-60-02
Термос із неіржавкої сталі 3 л A-PLus 1607 Помповий
Місткий термос помповий термос А-Плюс 1607 виготовлений із неіржавкої сталі високої якості. Об'єм ємності 3 літри дає змогу зберігати та транспортувати велику кількість напоїв.
Дизайн посудини зроблений у класичному стилі — металевий корпус доповнений чорним захисним кільцем, на якому розташований блокіратор вакуумної помпи та зручна ручка. Такий термос буде актуальним під час відряджень або тривалих прогулянок.
Гарячий чай або кава зігріють у дальній поїздці, а прохолодні напої збережуть свою температуру та освіжать у спекотливу погоду. Термос А-Плюс 1607 простий у догляді. Його легко мити та чистити, внутрішня поверхня не вбирає й не затримує сторонні запахи та смаки, завдяки чому судину можна використовувати для різних напоїв.
Кришка надійно закривається і ви можете не боятися, що рідина протікає. Зручний і гарний вакуумний термос А-Плюс 1607 з помповим механізмом, прекрасне рішення для поціновувачів комфортного відпочинку.
Характеристики моделі 1607 від А-Плюс
Тип: Термос
Об'єм: 3 л
Матеріал: Нержавіюча сталь
Матеріал ручок: Пластик
Особливості:
Механічна помпа
Колір: Металік
- Висота: 36,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Тип термоса | Питний |
| Об`єм | 3 мл |
| Помповий механізм | Так |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Колір | Сріблястий |
| Ручка | Є |
| Час збереження тепла | 8 годин |
| Час збереження холоду | 8 годин |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Виробник | A plus |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 365 мм |
| Ширина | 155 мм |
| Глибина | 280 мм |
| Вага | 2500 г |
| Ширина горловини | 5 мм |
- Ціна: 958 ₴




