Електропростирадло Electric Blanket 152x163 см сіре/Електричне укривало
Електропростирадло електро грілка електричне простирадло ковдра 152х163 см 120 Вт Електропростирадло призначається для місцевого обігріву в домашніх умовах. Незамінна в недостатньо опалюваних квартирах і на дачах. Дуже допомагає під час командування в погано опалюваних готелях. Високоекономна, яка споживає від 70 до 120 Вт.
Складається з двох шарів тканини приємного тіла, між цими двома шарами міститься нагрівач у сучасній силіконовій ізоляції, який не боїться вологи. Нагрівач проходить через усю поверхню електропростирадла й у такий спосіб нагріває всю поверхню, а не окремі зони.
Електропростирадло забезпечене зручним перемикачем режиму нагрівання — два режими тепла та два крайні положення, в яких електропростирадло вимкнене. У режимі 1 (режим сну) електропростирадло нагрівається до 35-40 градусів і споживає всього 70 Вт, у режимі 2 (режим прогрівання) електропростирад нагрівається до 45-55 градусів і споживає 120 Вт.
Застосування електропрости:
Електропростирадло лягає на матрац так, щоб коли Ви лежатимете, голова не лежить на електропростистій. Далі застелити електропростирадло звичайним простирадлом, Перед сном за 15-30 хвилин увімкніть електропростирадло на 2 режими роботи перемикачем і накрийте ковдрою. За ці 15 хвилин електропростирадло зігріє ліжко, і Ви зможете лягти в приємно зігріте ліжко! Як летлі — перекладайте перемикач на 1 режим роботи (щоб не було занадто жарко) і спите на здоров'я! Електропростирадло забезпечує комфортні умови для відпочинку. М'яке тепло, рівномірно розповсюджуючись по всій поверхні виробу, чинить заспокійливий вплив, знімає напруження в м'язах
. Прати простирадло не можна. У режимі 1 (режим сну) електропростирадло нагрівається до 35-40 градусів і споживає всього 70 Вт; у режимі 2 (режим прогрівання) електропростирада нагрівається до 45-55 градусів і споживає 120 Вт
Характеристики
Електропростирадло Electric Blanket ART-7423 152x163 см Сірий Електропростирадло Electric Blanket ART-7422 150x170 см Сірий
Тип: електропростирадло
Призначення: для дому, для дачі, для тіла
Розмір (ковдри, простирадла): подвійне живлення: від мережі 220 В
Кількість температурних режимів: 2...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Eli Blanket |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Максимальна температура нагріву | 55 град. |
| Мінімальна температура нагріву | 35 град. |
| Час нагріву | 5 хв |
| Розмір | Полуторний |
| Довжина | 152 см |
| Ширина | 163 см |
| Товщина | 2 см |
| Машинне прання | Ні |
| Функція автовідключення | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Таймер | Ні |
| Максимальний час установки таймера | 0 хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 120 Вт |
| Довжина шнура | 1 м |
| Колір | Сірий |
| Вага | 2 г |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Тип | Електричні простирадла |
- Ціна: 1 249 ₴



