
Ніж мисливський туристичний Cold Steel Kobun
545 ₴
- В наявності
- +380 (66) 516-60-02
Ніж мисливський туристичний Cold Steel Kobun 2002
Cold Steel Kobun — це гарний, зручний нож.
Завдяки тонкому та гострому лезу чудово підійде і для будь-яких побутових цілей — від розсікання аркушів до оброблення м'яса на кухні або в поході.
Колодка ножа виготовлена з металу з міцними пластиковими накладками. Має протиковзне покриття, яке забезпечує чудове зчеплення ручки з долонею. На кінці колодки є отвір під темляк.
Ще однією особливістю ножа є ножі з фірмового пластику Secure Ex. Ножні зручні тим, що в будь-якому положенні (пряме/перевернуте) чим залишається на своєму місці та не випадає.по всій довжині чохла передбачені кілька отворів для зручного підвішування
Характеристики:
Модель: 17t
Загальна довжина ножа — 25 см.
Довжина клинка — 12,2 см.
Товщина обуха — 4 мм
Матеріал клинка — високоякісна неіржавка сталь.
Матеріал колодки — метал із міцними пластиковими накладками.
Матеріал піхви — пластик Secure Ex.
Вага ножа — 143 грами.
Вага ножа в піхвах — 210 грамів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Katana |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Призначення | Полювання |
| Матеріал леза | 440C |
| Твердість ріжучого леза | 58 HRC |
| Матеріал рукоятки | Термопластик |
| Довжина рукоятки | 125 мм |
| Довжина ножа | 250 мм |
| Довжина у складеному стані | 25 см |
| Поверхня | Глянцева |
| Вага ножа | 143 г |
| Колір | Сріблястий |
| Заточка леза | Одностороння |
| Матеріал піхов | Пластик |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал чохла | Пластик |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 122 мм |
| Ширина леза | 37 мм |
| Товщина леза | 4 мм |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 220 г |
- Ціна: 545 ₴








