Powerbank XO PR120 10000 mAh — дуже потужний, його місткість 10000 mAh, тому він трохи важчий і важчий за рядовий павербанк. На корпусі розташований LED-дисплей, що показує, на скільки відсотків заряджена батарея павербанка, а також який струм подається на пристрої, що заряджаються. Одночасно можна заряджати до чотирьох пристроїв, під'єднавши їх до USB-виходів, сила струму становить 2 А, якщо під'єднати більше одного пристрою одночасно, сила струму розподілятиметься на кожен порт. Павербанк має дві невеликі LED-лампи, що виконують функцію ліхтарика.
Характеристики:
Бренд: XO;
Тип: зовнішній акумулятор;
Заряджаються пристрої: смартфони, планшети та інші;
Особливості: захист від перегрівання, перезаряду, надмірного струму, короткого замикання, індикатор рівня заряду, придатний для використання в авіаперельотах;
Ємність павербанка становить: 10000 mAh;
У корпусі зовнішнього акумулятора передбачені Li-Pol елементи енергії й електроніка для керування процесом її передавання;
Для під'єднання пристроїв передбачені порти: 2xUSB, Type-C;
Джерело заряду (Input): 5V;
Індикація заряджання світлодіодна;
Параметри заряду (вхід/input) 5V ⁇ 2A, Type-C: 5V ⁇ 2A;
Вихідні параметри (вихід/output): Type-C: 5V = 2A; USB1: 5V = 2A / USB2: 5V = 2A;
Індикація рівня заряду світлодіодна;
Розмір пристрою: 141 x 69 x 16.5 мм;
Вага: 229 г;
Колір: чорний.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | XO |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальна батарея |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Набір перехідників | Ні |
| Вихідна напруга | 5.1 В |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 2 мА |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 69 мм |
| Ширина | 1 мм |
| Висота | 141 мм |
| Вага | 229 г |
- Ціна: 555 ₴


