Електрочайник Дорожній A-Plus EK-1700 0.5 л
Електрочайник A-Plus EK-1700 за лічені хвилини нагріє воду для того, щоб ви приготували собі чай, каву, їжу швидкого приготування.
Має компактні розміри, незамінний у подорожі, на дачі, в готелі. Виготовлений із неіржавкої сталі. В автомобільному чайнику спрацьовує захист від перегрівання і він вимикається, якщо немає води. Спеціальний світловий індикатор на корпусі показує, коли йде нагрівання води.
До комплектації входять 2 пластикові чашки.
Характеристики:
Об'єм: 0.5 л;
Матеріал корпусу: Нержавіюча сталь;
Індикатор рівня води;
Індикатор роботи;
Потужність: 120 В;
Автоматичне вимкнення; З
захист від перегрівання;
Дисковий нагрівач;
Комплектація: Електрочайник; Чашки — 2 шт....
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A-plus |
| Тип | Електрочайник |
| Об`єм | 0.5 л |
| Споживана потужність | 120 Вт |
| Тип нагрівального елементу | Прихований нагрівальний елемент |
| Покриття нагрівального елементу | нікельоване покриття |
| Індикатор роботи | Ні |
| Індикатор рівня води | Ні |
| Функція автовідключення | Так |
| Колір корпусу | Срібний |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Наявність фільтра | Ні |
| Звуковий сигнал | Ні |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Ступінчастий |
| Дисплей | Ні |
| Таймер | Ні |
| Тривале кип'ятіння | Ні |
| Заварювальний чайник | Ні |
| Поворот на 360 градусів | Так |
| Блокування кришки | Ні |
| Відсік для шнура | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Малюнок на корпусі | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 18 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Глибина | 15 мм |
| Вага | 1 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 495 ₴





