
Портативний зарядний пристрій Павербанк Power Bank 20000 mAh 65 W (PD) XO PB97 для ноутбука телефона
1 645 ₴
- Немає в наявності
- Код: 65W (PD)
+380 (68) 117-70-60
- +380 (66) 516-60-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Портативний зарядний пристрій Павербанк Power Bank 20000 mAh 65 W (PD) XO PB97 для ноутбука телефона
УМБ XO PB97 20000mAh 65W Fast Charging Black зовнішній акумулятор — це функціональний аксесуар, який допоможе з повним комфортом і за мінімальний час зарядити більшість сучасних смартфонів, планшетів і ноутбуків. Пристрій виділяється невеликими розмірами та вагою, має округлені бічні ребра та приємну на дотик поверхню.
- Корпус виготовлений із комбінації матеріалів: ABS пластику, полікарбонату й алюмінієвого сплаву.
- У торці аксесуара розміщені 2 USB-порти та 2 роз'єми Type-C.
- Також одноразове натискання кнопки та великий дисплей LED допоможуть визначити рівень заряду батареї.
- Ємність повербанка становить 20 000 мА·год.
- Роз'єми Type-C підтримують функцію швидкого заряджання ґаджетів за протоколами PD2.0/3.0 і BC1.2, а порти USB — QC2.0/3.0, AFC, FCP, SCP, VOOC.
- Максимальна вихідна потужність 22.5 Вт.
- Максимальна вихідна потужність першого порту Type-C — 60 Вт. Вторго — 65 Вт.
- Максимальна вхідна потужність 55 Вт із підтримкою технологій PD2.0/3.0 і PPS.
- Загальна вихідна сила струму портів — 3 А.
Характеристики УМБ XO PB97 20000mAh
Ємність батареї, мА·год- 20000
- Для телефонів
- Для планшетів
- Power Delivery
- QC швидке заряджання 2.0
- QC швидке заряджання 3.0
- USB
- USB Type A
- USB Type C
- USB Type C
- 5
- 3
- з дисплеєм
- 4
- 105 х 48 х 48 мм
- 400 г
- 5
- 9
- 12
- 15
- 20
- 3
- 65
- ABS пластик
- Китай
- 6 місяців
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Atria |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальна батарея |
| Ємність акумулятору | 20000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Набір перехідників | Ні |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вхідна напруга | 16 В |
| Вихідний струм | 3 мА |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 105 мм |
| Ширина | 48 мм |
| Висота | 48 мм |
| Вага | 400 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 645 ₴





