
Сковорода фритюрниця пароварка з кришкою 4 в 1 Benson BN-355 глибока
від 1 295 ₴
- В наявності
- Код: BN-355
+380 (68) 117-70-60
- +380 (66) 516-60-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сковорода фритюрниця пароварка з кришкою 4 в 1 Benson BN-355 глибока
Це чудове пристосування замінить відразу кілька девайсів на Вашій кухні. Ця сковорідка може смажити, парити, готувати у фритюрі. Сковорода має дві ручки, виготовлена з дуже міцного матеріалу (витримує температуру до 500 градусів). Має антипригарне покриття. До сковороди додається кошик для смаження у фритюрі та кошик для приготування на парі. Є скляна кришка. Це дуже зручна сковорода, яка стане в пригоді на будь-якій кухні!
Переваги сковороди-фритюрниці-пароварки:
- Сковорода з антипригарним керамічним і суперміцним титановим покриттям
- Під час смаження не потребує олії під час смаження
- Можливо використовувати й у печі за температури 500 градусів
- Швидко нагрівається
- Не містить шкідливих домішок і сплавів
- Можна мити в посудомийній машині.
Характеристики:
- Тип посуду: Сковорідка
- Кількість предметів у наборі: 4 шт
- Матеріал: алюміній
- Форма: Квадратна
- Антипригарне покриття: Кераміка
- Кришка: жароміцне скло
- Кількість ручок: 2
- Матеріал ручок: Нержавіюча сталь
- Підходить для індукційних плит: Так
- Кришка з отвором для виходу пари: Так
- Використання в духовці: Так
- Зберігання в холодильнику: Так
- Підходить для миття в посудомийній машині: Так
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип посуду | Сковорода глибока |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал | Алюміній |
| Форма | Квадратна |
| Верхній діаметр посуду | 24 (см) |
| Довжина посуду | 24 см |
| Ширина посуду | 24 см |
| Висота стінок | 14 см |
| Знімна ручка | Ні |
| Антипригарне покриття | Кераміка |
| Кришка | жаростійке скло |
| Кількість ручок | 2 |
| Матеріал ручок | Нержавіюча сталь |
| Індикатор нагріву | Ні |
| Підходить для індукційних плит | Ні |
| Виробник | Benson |
| Країна виробник | Китай |
| Додаткові характеристики | |
| Багатошарове дно | Так |
| Товщина дна | 14 мм |
| Товщина стінки | 2 мм |
| Кришка з отвором для виходу пари | Так |
| Зливний носик | Ні |
| Колір | Чорний |
| Вага | 1.4 кг |
| Використання в духовці | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 1 295 ₴



