
Гаманець жіночий Baellerry N2345 сірий GREY / Клатч-гаманець замшевий
245 ₴
- В наявності
- Код: 7773
- +380 (66) 516-60-02
Гаманець жіночий Baellerry N2345 сірий GREY / Клатч-гаманець замшевий
Гаманець Baellerry N2345 сірий GREY
Baellerry N2345 — це, мабуть, найвідоміше, популярне та улюблене всіма дівчатами портмоне. Ця ніжна принадність одночасно поєднує в собі і прекрасний зовнішній вигляд і чудову якість для такої ціни і неймовірну функціональність. Попри те, що в цій моделі не передбачено відділення для телефона та паспорта,
Багато дівчат спокійно носять у ньому й те й інше одночасно. Ця модель була, є і ще точно буде не один рік жіночим трендом аксесуарів! Якщо ви досі не є його володарем, терміново виправляйте цеociety, до того ж ціна за таке задоволення зовсім кумедна.
Для прихильників сухих цифр портмоне має 16 відділень для банківських карток, з них 2 відділення прозорі та туди можна вставити права або світлину, 5 вузьких відділень для купюр та одне велике відділення на змійці, куди можна покласти монети, ключі, помаду або маленький телефон.
За численними відгуками наших клієнтів можна з упевненістю говорити про кілька його властивостей. По-перше, хоч усе й здається, що цей матеріал
дуже маркий і швидко бруднюватиметься, насправді це не так, будь-яке забруднення з легкістю видаляється вологою
серветкою. Другою важливою особливістю цього портмоне є його здатність закохувати в себе людей.
Попри те, що воно не найуніверсальніше та найзручніше, особливо в плані носіння купюр, люди однаково вибирають його. Від нього ніби віє м'якістю, ніжністю й любов'ю, що часто є вирішальним чинником на його користь.
Характеристики:
Виробник: Baellery
Країна-виробник: Китай
Матеріал: штучна замша
Колір: сірий GREY
Тип: кошелек/портмоне
Підходить для: жінок
Застібки: кнопка, блискавки
Кількість відділень для купюр: 5
Кількість відділень для пластикових карток: 14
Кількість відділень для монет: 1
Кількість прозорих відділень: 2
Розміри (ДхШхТ): 19,5х9,5х2,5 см
Комплектація:
Гаманець Baellerry
Паковання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baellerry |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Клатч |
| Розташування | Вертикальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри | Шкіра ВРХ |
| Вид шкіри за способом обробки | Crazy Horse |
| Застібка | Блискавка, Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 15 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 195 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Вага | 220 г |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
- Ціна: 245 ₴



