
Ліхтар налобний SL09-1L2+COB + LED (Red + Green + Blue), ЗП TypeC, датчик руху, вбудований акумулятор, магніт
385 ₴
- Немає в наявності
- Код: Red+Green+Blue)
- +380 (66) 516-60-02
Ліхтар налобний SL09-1L2+COB + LED (Red + Green + Blue), ЗП TypeC, датчик руху, вбудований акумулятор, магніт
Легкий, компактний і простий у використанні ліхтар із червоним і білим світлом. Ергономічний дизайн і еластична гумка дають змогу довго та комфортно носити ліхтар на голові.
Вологозахищений корпус
Червоний і білий діод вмикаються окремо один від одного!
Кожен має три режими роботи: 100%, 50% і миготливий режим.
Навіщо потрібне червоне світло в ліхтарі? Червоне світло не виявляється тепловізором.
Червоні світлодіоди набагато енергоефективніші від звичайних. І за однакового рівня освітлення батарейки сідатимуть набагато повільніше.
Червоний фільтр дає змогу зберегти здатність очі розрізняти деталі місцевості, у сутінку не збиває режим нічного зору людини.
Комахи ігнорують червоне світло ліхтаря, а ось на біле світло миттєво злітаються комарі та мошка.
Червоне світло не турбує багатьох тварин. Тому його часто використовують на сафарі для спостереження за нічним життям або під час полювання.
Навіщо потрібне червоне світло в ліхтарі? Червоне світло не виявляється тепловізором.
Червоні світлодіоди набагато енергоефективніші від звичайних. І за однакового рівня освітлення батарейки сідатимуть набагато повільніше.
Червоний фільтр дає змогу зберегти здатність очі розрізняти деталі місцевості, у сутінку не збиває режим нічного зору людини.
Комахи ігнорують червоне світло ліхтаря, а ось на біле світло миттєво злітаються комарі та мошка.
Червоне світло не турбує багатьох тварин. Тому його часто використовують на сафарі для спостереження за нічним життям або під час полювання.
- 1 х COB
- 5000 К / 3000 K
- налобніе
- 300
- От USB
- Вбудований акумулятор
- Пластик
- ліхтарик/USB шнур/Коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | X-Balog |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність лампи | 5 Вт |
| Світловий потік | 5000 лм |
| Дальність світлового променя | 100 м |
| Режими роботи ліхтаря | Максимальний, Зберігаючий, Середній, Миготливий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Час роботи | 4 годин |
| Особливості ліхтаря | Водонепроникний, Вологостійкий, Протиударний, Інфрачервоне світло |
| Колір | Чорний |
| Вага | 234 г |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Тип діода | COB |
| Тип ліхтаря | Налобний |
| Кількість світлодіодів | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Довжина | 40 мм |
| Кріплення | Ремінець |
| Колірна температура | 5000K |
- Ціна: 385 ₴





