
Тепловентилятор дуйка з терморегулятором і таймером DOMOTEC MS-5905 / 220V / 1500W нагрівач дуйчик
1 100 ₴
- Немає в наявності
- Код: 5905
+380 (68) 117-70-60
- +380 (66) 516-60-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Тепловентилятор із терморегулятором і таймером DOMOTEC MS-5905/220V/1500W нагрівач дуйчик
Тепловентилятор — прилад, що нагріває приміщення завдяки інтенсивному безперервному пропусканню великого об'єму повітря через нагрівальний елемент за допомогою вбудованого вентилятора.
Використання тепловентилятора найбільш обґрунтовано в приміщеннях, де не потрібна постійна підтримка комфортних температур, але тих, хто потребує їх швидкого досягнення.
Нагрівальний елемент швидко досягає робочої температури, а примусове нагнітання повітря забезпечує його швидшу циркуляцію в об'ємі приміщення.
Переваги приладу:
- Головним критерієм вибору тепловентилятора є швидкість обігрівання приміщення.
- Модель MS-5905 впорається з цим завданням якнайшвидше.
- Буквально 10 хвилин — і ви насолоджуєтеся теплом і комфортом;
- Велика продуктивність.
- Потужність приладу становить 1500 Вт.
- З таким тепловентилятором можна легко обігріти велике приміщення до 20 квадратних метрів.
- Передбачений індикатор роботи, який підкаже про під'єднання до мережі;
- Три режими швидкості дають змогу обігріти кімнату так швидко, наскільки це необхідно.
- Поворотні механічні перемикачі також допоможуть вибрати режим роботи: обігрів або вентиляція;
- Спіральний тип нагрівання має більшу температуру та швидкість обігрівання, ніж аналогічні моделі;
- Компактні розміри вентилятора та зручна ручка для перенесення дають змогу помістити прилад як на підлозі, так і на предметах меблів;
Характеристики:
- Виробник: Domotec;
- Модель: MS-5905;
- Тип встановлення: підлоговий;
- Тип нагрівального елемента: керамічний, галогеновий;
- Матеріал корпусу: пластик;
- Тип керування: механічне;
- Споживана потужність: 1500 Вт;
- Світловий індикатор роботи: так;
- Колір корпусу: сірий;
- Кількість режимів роботи: 3.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Domotec |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Потужність обігріву | 1500 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 22 кв.м |
| Тип нагрівального елементу | ТЕН |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення | Підлоговий, Настільний |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Регулювання швидкості | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Ступінчастий |
| Дисплей | Ні |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор температури | Ні |
| Підтримання температури | Ні |
| Функція повороту | Ні |
| Кут повороту | 0 град. |
| Регулювання висоти | Ні |
| Функція зволоження | Ні |
| Функція іонізації | Ні |
| Таймер | Так |
| Максимальний час установки таймера | 360 хв |
| Датчик присутності | Ні |
| Вентиляція без нагріву | Так |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Датчик перекидання | Так |
| Захист від дітей | Ні |
| Рівень шуму | 55 дБ |
| Вологозахищений корпус | Ні |
| Захист від перегріву | Так |
| Клас захисту | 00 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Відсік для шнура | Ні |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 310 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Глибина | 175 мм |
| Вага | 1.6 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 100 ₴





