
Тепловентилятор нагрівач підлоговий настільний дуйка 2000 Вт Domotec MS-5903 білий
595 ₴
- В наявності
- Код: 5903
- +380 (66) 516-60-02
Тепловентилятор нагрівач підлоговий настільний дуйка 2000 Вт Domotec MS-5903 білий
Коли наближається сезон похолодання, варто подбати про тепло вдома. Часто система опалення не справляється з прогріванням у приміщеннях, і ми замислюємося про альтернативи. Гарним пристосуванням у виконанні такого завдання стане електричний тепловентилятор Domotec MS-5903, який можна використовувати вдома, в офісі та в інших приміщеннях.
За допомогою цього тепловентилятора можна легко обігріти велике приміщення до 20 квадратних метрів. Потужність приладу становить 2000 Вт. Корпус зроблений із термостійкого пластику, на ньому розташовані два поворотні механічні перемикачі. За допомогою першого ви можете перемикати режими швидкості обігріву або ж функцію «холодне повітря». Завдяки другому перемикачу легко можна накрутити бажану температуру обігрівання. Дуйка розташована з двох боків на корпусі тепловентилятора. Працює такий прилад завдяки інтенсивному безперервному пропусканню великого об'єму повітря через нагрівальний елемент за допомогою вбудованого вентилятора. Основним пріоритетом у роботі тепловентилятора Domotec MS-5903 є швидкість обігрівання приміщення. Вам не обов'язково його тримати постійно увімкненим, за короткий проміжок часу він обігріє приміщення, у якому ви перебуваєте. Нагрівальний елемент швидко досягає робочої температури, а примусове нагнітання повітря забезпечує його швидшу циркуляцію в об'ємі приміщення.
Компактні розміри вентилятора та зручна ручка для перенесення дають змогу помістити прилад як на підлозі, так і на предметах меблів. Він безпечний у використанні, не можна накривати сторонніми предметами.
Характеристики:
- Виробник: Domotec;
- Модель: MS-5903;
- Колір: білий;
- Кількість режимів роботи: 3;
- Рекомендована площа приміщення: 20 кв.м;
- Потужність: 2000 Вт;
- Тип керування: механічний;
- Тип встановлення: підлоговий;
- Терморегулятор: так;
- Захист від перегрівання: так;
- Світловий індикатор роботи: так.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Domotec |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 22 кв.м |
| Тип нагрівального елементу | ТЕН |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення | Підлоговий, Настільний |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Регулювання швидкості | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Ступінчастий |
| Дисплей | Ні |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор температури | Ні |
| Підтримання температури | Ні |
| Функція повороту | Ні |
| Кут повороту | 0 град. |
| Регулювання висоти | Ні |
| Функція зволоження | Ні |
| Функція іонізації | Ні |
| Повітряний фільтр | Ні |
| Таймер | Ні |
| Максимальний час установки таймера | 0 хв |
| Датчик присутності | Ні |
| Вентиляція без нагріву | Так |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Датчик перекидання | Ні |
| Захист від дітей | Ні |
| Рівень шуму | 55 дБ |
| Вологозахищений корпус | Ні |
| Захист від перегріву | Так |
| Клас захисту | 00 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Відсік для шнура | Ні |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 230 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Глибина | 210 мм |
| Вага | 1 кг |
- Ціна: 595 ₴



