
Нагрівач тепловентилятор електричний із регульованим термостатом Domotec MS 5902
595 ₴
- В наявності
- Код: 5902
- +380 (66) 516-60-02
Нагрівач тепловентилятор електричний із регульованим термостатом Domotec MS 5902
Тепловентилятор електричний із регульованим термостатом Domotec Heater MS-5902
Тепловентилятор здатний забезпечувати високу швидкість нагрівання приміщення, оскільки має аеродинамічну форму нагрівача. Він має достатню потужність 2000 Вт, щоб забезпечувати обігрівання невеликої квартири або офісного приміщення. Керувати нагрівачем можна за допомогою механічного терморегулятора, який має два режими нагрівання (1000 і 2000 Вт) і три режими роботи (гаряче, тепле та холодне повітря). Пристрій обладнується всіма механізмами захисту — вбудований захист від перегрівання, і виробляється з безпечних негорючого матеріалів.
Тепловентилятор Domotec MS-5902 переваги:
Головним критерієм вибору тепловентилятора є швидкість обігрівання приміщення. Модель MS — 5902 впорається з цим завданням якнайшвидше. Буквально 10 хвилин — і ви насолоджуєтеся теплом і комфортом; Тепловентилятор-дуйка
Велика продуктивність. Потужність приладу становить 2000 Вт. З таким тепловентилятором можна легко обігріти велике приміщення до 20 квадратних метрів. Передбачений індикатор роботи, який підкаже про під'єднання до мережі;
Три режими швидкості дають змогу обігріти кімнату так швидко, наскільки це необхідно. Поворотні механічні перемикачі також допоможуть вибрати режим роботи: обігрів або вентиляція;
Компактні розміри вентилятора та зручна ручка для перенесення дають змогу помістити прилад як на підлозі, так і на предметах меблів;
Характеристика:
Потужність — 2000 Вт (2,0 кВт);
Напруга — 220 В;
Частота — 50 Гц;
Сила струму — 9 А;
Максимальна площа обігрівання — 22 кв.м.;
3 режими роботи — просто вентилятор (без нагрівання), обігрів із потужністю 1000 Вт і 2000 Вт;
Висока продуктивність тепла;
Наявність регульованого термостата;
Захист від перегрівання;
Світлова індикація роботи;
Корпус виготовлений із теплостійкого пластику;
Спіральний нагрівальний елемент;
Сучасний дизайн.
Комплектація:
Нагрівач
Коробка
Інструкція
Колір виробу та комплектація може відрізнятися від висунутих на фото залежно від постачання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Domotec |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 22 кв.м |
| Тип нагрівального елементу | ТЕН |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення | Підлоговий, Настінний, Настільний |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Регулювання швидкості | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Ступінчастий |
| Дисплей | Ні |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Індикатор роботи | Так |
| Підтримання температури | Ні |
| Функція повороту | Ні |
| Кут повороту | 0 град. |
| Регулювання висоти | Ні |
| Функція зволоження | Ні |
| Функція іонізації | Ні |
| Повітряний фільтр | Ні |
| Таймер | Ні |
| Максимальний час установки таймера | 0 хв |
| Датчик присутності | Ні |
| Вентиляція без нагріву | Так |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Датчик перекидання | Ні |
| Захист від дітей | Ні |
| Рівень шуму | 55 дБ |
| Вологозахищений корпус | Ні |
| Захист від перегріву | Так |
| Клас захисту | 00 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Відсік для шнура | Ні |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 300 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Вага | 1.2 кг |
- Ціна: 595 ₴


