
Переносний світлодіодний ліхтар світильник YAJIA LUXURY 2895U, з функцією Power bank, 5W+20SMD, заряджання 220 В
395 ₴
- Немає в наявності
+380 (68) 117-70-60
- +380 (66) 516-60-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Переносний світлодіодний ліхтар світильник LUXURY 2895U, з функцією Power bank, 5W+20XSMD, заряджання 220 В
Переносний Ліхтар 2895U буде Вам корисним помічником і вдома, і на відпочинку, і на роботі. У ліхтарику використовується основний світлодіод потужністю 5 Вт і додатково вбудовані 20 світлодіодів для використання ліхтаря як світильник. Корпус виготовлений із якісного пластику. Кнопковий вимикач. Зручна ручка-переноска. Живлення від вбудованого акумулятора, який можна зарядити від розетки 220 В.
Тип живлення: вбудований акумулятор 3000 мА·год
Матеріал: пластик
Кількість діодів: 5 Вт + 20 Лід
Кількість режимів роботи: 3(5W: 100%, 75%; 20SMD
Комплектація: ліхтар, мережевий шнур, ремінець
Розміри: Ø85, L175, H125мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yaya |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність лампи | 5 Вт |
| Світловий потік | 5500 лм |
| Дальність світлового променя | 150 м |
| Режими роботи ліхтаря | Максимальний, Середній, Мінімальний |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип заряду | Від мережі |
| Час роботи | 8 годин |
| Колір | Чорний |
| Вага | 650 г |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Тип діода | COB |
| Тип ліхтаря | Ручний |
| Кількість світлодіодів | 20 шт. |
| Стан | Новий |
| Довжина | 210 мм |
| Кріплення | Ремінець |
| Колірна температура | 5000K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 395 ₴



