
Професійна машинка для стриження волосся акумуляторна від USB VGR V-085 окантовна
595 ₴
- В наявності
- Код: 5359
- +380 (66) 516-60-02
Професійна машинка для стриження волосся акумуляторна від USB VGR V-085 окантовна
Машинка для стриження волосся VGR-085 є незамінним інструментом у роботі майстрів, у процесі моделювання стрижок. Вона призначена для професійного використання в перукарнях, барбершопах і дозволена до застосування в домашніх умовах. Машинка для стриження волосся VGR-085 вирізняється міцним корпусом, стійким до впливу вібрації, низьким рівнем шуму, стильним дизайном, плавним ходом гострих лез, зручністю та тривалим терміном експлуатації.
Хід — дуже плавний. Леза виготовлені з високоякісної сталі, що забезпечує максимально довгу гостроту та комфортність використання.
Чудовий подарунок близьким
Особливості:
3 знімні насадки для встановлення довжини стриження: 1 мм, 2 мм, 3 мм, просто виберіть довжину на свій розсуд.
Для стриження волосся використовуються леза високої твердості
Стильний дизайн
Підходить як для дітей, так і для дорослих
Стриження волосся так само, як і зачісування, швидко, легко й безпечно
Чудовий подарунок малюкам, батькам, друзям.
Технічні характеристики:
Марка: VGR
Модель: V-085
Матеріал лез: Нержавіюча сталь
Матеріал корпусу: ABS пластик
Напруга: 100-240 (адаптер)
Частота: 50 / 60Hz
Потужність: 5 Вт
Очищення: пензлем
Час заряджання: 2,5 години
Час роботи: 300 хв
Комплектація
Тример;
Пензлик для чищення;
Кабель USB;
Насадки 3 шт (1/2/3 мм);
Масло;
Паковання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Дитяча/тиха стрижка | Так |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 3 |
| Регулювання довжини | Змінні насадки |
| Кількість установок довжини | 3 |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Максимальна довжина підстригання | 3 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Тример для окантовки | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Ширина леза | 40 мм |
| Керамічне покриття | Ні |
| Гіпоалергенні покриття | Так |
| Самозагострювальні леза | Ні |
| Насадка для підстригання бороди і вусів | Так |
| Насадка для філіровки | Ні |
| Бритвене насадка | Ні |
| Насадка-тример для носа і вух | Ні |
| Насадка-тример для тіла | Ні |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Швидкість мотора | 6000 об/хв |
| Тип елементів живлення | Li-Ion |
| Час роботи від акумулятора | 4 хв |
| Час заряду акумулятора | 3 годин |
| Індикатор заряду елементів живлення | Ні |
| Стаціонарний зарядний пристрій | Ні |
| Прогумована рукоятка | Ні |
| Щіточка для чищення | Так |
| Дорожній футляр | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Вага | 0.38 кг |
- Ціна: 595 ₴






