
Професійна акумуляторна машинка для стриження VGR V-082 окантовна
575 ₴
- В наявності
- Код: 5356
- +380 (66) 516-60-02
Професійна акумуляторна машинка для стриження VGR V-082 окантовна
Машинка для стриження волосся VGR-082 є незамінним інструментом у роботі майстрів моделювання стрижок. Вона призначена для професійного використання в перукарнях, салонах краси, барбершопах і дозволена до застосування в домашніх умовах. Машинка для стриження волосся VGR-082 вирізняється міцним корпусом, стійким до впливу вібрації, низьким рівнем шуму, стильним дизайном, плавним ходом гострих лез, зручністю та тривалим терміном експлуатації.
Особливості:
- Потужний роторний двигун, низький рівень шуму
- Комбіноване живлення від мережі та від вбудованого акумулятора
— літієвий акумулятор 1500 мА·год забезпечує до 180 хвилин роботи.
- повне заряджання за 2 години
- Професійні високовуглецеві ножі вирізняються своєю жорсткістю й довговічністю, що дає змогу машинці справлятися з найгустішим жорстким волоссям.
- 3 часто використовувані насадки (2/3/4 мм) для точного стриження, обрізання та гоління
Переваги:
- T-подібна різальна головка з гострим кутом зі сплаву, безпечне та швидке обрізання;
- Змінний гребінець для позиціювання, довжина контролю;
- Низький рівень шуму та висока потужність;
- Підходить для салонів та особистого стриження.
Характеристики:
- Модель: V-082;
- Напруга: 110-240 В;
- Матеріал: лезо з неіржавкої сталі.
Комплектація:
- Машинка для Стрижки Волос.
- Очисна Щітка — 1 шт.
- Кабель USB — 1 шт.
- Насадки — 2, 3, 4 мм.
- Паковання-коробка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Дитяча/тиха стрижка | Так |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 3 |
| Регулювання довжини | Змінні насадки |
| Кількість установок довжини | 3 |
| Мінімальна довжина стрижки | 2 мм |
| Максимальна довжина підстригання | 4 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Тример для окантовки | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Ширина леза | 40 мм |
| Керамічне покриття | Ні |
| Гіпоалергенні покриття | Так |
| Самозагострювальні леза | Ні |
| Насадка для підстригання бороди і вусів | Так |
| Насадка для філіровки | Ні |
| Бритвене насадка | Так |
| Насадка-тример для носа і вух | Ні |
| Насадка-тример для тіла | Ні |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Швидкість мотора | 6000 об/хв |
| Тип елементів живлення | Li-Ion |
| Час роботи від акумулятора | 3 хв |
| Час заряду акумулятора | 2 годин |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Стаціонарний зарядний пристрій | Ні |
| Прогумована рукоятка | Ні |
| Щіточка для чищення | Так |
| Дорожній футляр | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Колір корпусу | Чорний |
| Вага | 0.38 кг |
- Ціна: 575 ₴





