Ніж кукрі Непальський мачете Columbia SH610 в чохлі
Ніж кукри непальський мачете в чохлі Нескладаний ніж кукрі, невеликий ніж-мачете. Має високі рубальні властивості, тож може слугувати й сокирою, й ножем.Незамінний помічник у туристичному поході та на природі.Центр важкості має Мачете зміщений у бік клинка, що дає можливість без особливих зусиль рубати, колоти. Товщина мачете 3 мм дає змогу виконувати широкий спектр завдань у туристично-польових умовах. Ніж зроблений зі сталі 440с, що забезпечує оптимальну роботу мачете.Ніж мисливський
РОЗМІРИ:
загальна довжина 33.8 см
довжина леза 21.5 см
довжина ручки 12.3 см
вага 392 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Columbia |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Призначення | Полювання |
| Матеріал леза | 440C |
| Твердість ріжучого леза | 58 HRC |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Довжина рукоятки | 123 мм |
| Довжина ножа | 338 мм |
| Довжина у складеному стані | 34 см |
| Поверхня | Глянцева |
| Вага ножа | 395 г |
| Колір | Сріблястий |
| Заточка леза | Одностороння |
| Матеріал піхов | Нейлон |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал чохла | Нейлон |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 215 мм |
| Ширина леза | 45 мм |
| Товщина леза | 5 мм |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 395 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 885 ₴





