
Налобний ліхтарик + Ручний TG18 WD422 2Х18650 Акумулятори з Регулюванням лінзи — BL-TS26
399 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2451
- +380 (66) 516-60-02
Налобний ліхтарик + Ручний TG18 WD422 2Х18650 Акумулятори з Регулюванням лінзи — BL-TS26
Ліхтар TG18 WD422 2Х18650-трансформер: може бути налобним і ручним
Налобний ліхтарик має інноваційні діоди, типу Т6, для яких характерна висока яскравість освітлення, прекрасний потенціал роботи. Наявність 3 світлодіодів відповідає за яскравість і дальність світлового потоку. Головка поворотного типу дасть вам змогу самостійно вибрати рівень нахилу, що дуже зручно у виконанні професійних завдань. Сфера застосування освітлювального пристрою різноманітна, у побуті та для виконання професійних завдань пристрій підходить ідеально. В альпінізмі, авторобі, на риболовлі, полюванні та туристичних походах ліхтарик прекрасно впорається з функціями освітлення.
Завдяки потужному методу лиття акумуляторам ви зможете користуватися пристроєм до 20 годин без потреби заряджати його. Це дуже зручний, якісний і практичний прилад допоможе вам у виконанні багатьох завдань. Його функціональність і висока якість захоплять вас.
Регулювання лінзи відповідає за фокусування та настроювання світлового потоку. Дуже актуальна ця функція під час виробництва робіт автомеханіків, а також у туризмі чи походах. Зручне кріплення з еластичної стрічки не викликає дискомфорту під час експлуатації.
Налобний ліхтарик 2Х18650 Акумулятори.
Призначений для носіння на голові.
У наборі кріплення й акумулятори.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rablex |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 15 Вт |
| Світловий потік | 5500 лм |
| Дальність світлового променя | 200 м |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип заряду | USB |
| Час роботи | 3 годин |
| Колір | Чорний |
| Вага | 250 г |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Тип діода | COB |
| Тип ліхтаря | Налобний |
| Кількість світлодіодів | 3 шт. |
| Стан | Новий |
| Довжина | 45 мм |
| Кріплення | Ремінець |
| Колірна температура | 5000K |
- Ціна: 399 ₴





