
Перетворювач напруги Wimpex 7200 W UPS 12V-220V Інвертор із функцією заряджання акумулятора
12 950 ₴
- Немає в наявності
- Код: 7200
+380 (68) 117-70-60
- +380 (66) 516-60-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Перетворювач напруги Wimpex 7200 W UPS 12V-220V Інвертор із функцією заряджання акумулятора
Перетворювач дає змогу під'єднувати електричні пристрої, як-от різна аудіо-, відео-, бітова техніка, робочі інструменти та багато іншого. Пристрій має вбудований кабель живлення, який можна під'єднувати до мережі з напругою 220 V. Також до комплекту входить кабель із затискачами, які можна приєднувати до клем автомобільного акумулятора. З протилежного боку інвертора розташована розетка, індикатор режимів роботи та кнопка ввімкнення пристрою. У задній частині алюмінієвого корпусу розташований вентилятор для охолодження перетворювача під час роботи. А також доступна функція заряджання акумулятора 12 V від мережі змінного струму 220 V.
- Напруга на виході: 220 В
- Максимальна потужність: 4000 Вт
- Пікова потужність: 7200 Вт
- Частота на виході: 50/60 Hz
- Форма вихідного сигналу — східчаста апроксимація синусоїди
- ККД 95%
- Температура довкілля під час роботи: -10...+40С
- Температура та вологість зберігання: -20...+55С, 10%-95%RH
- Робоча вологість: 20%-90%RH (без конденсату)
- Температурний захист
- Охолодження вентиляторами
- Захист від короткого замикання
- Захист від перевантаження
- 2 кулери охолодження
- Звуковий сигнал за низької вхідної напруги
- Роз'єм USB на виході
- Вимикання за низької вхідної та вихідної напруги
Комплектація:
- - Інвертор 7200W
- - Комплект дротів для під'єднання від акумулятора та мережі
- - Фірмове паковання
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Wimpex |
| Країна виробник | Китай |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Номінальний струм | 5 А |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Коефіцієнт перетворення | 1 |
| Номінальна потужність | 4000 Вт |
| Допустима пікова потужність | 7200 Вт |
| Струм холостого ходу | 5 А |
| Перевантажувальна здатність | 110% |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована синусоїда |
| Кількість аналогових входів | 2 |
| Кількість аналогових виходів | 2 |
| Кількість дискретних входів | 2 |
| Кількість дискретних виходів | 2 |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -20 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 40 град. |
| ККД, не менше | 88 % |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Рівень шуму | 55 дБ |
| Колір світлодіода | Зелений |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 7200 Вт |
| Сонячна батарея | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Висота | 150 мм |
| Вага | 7.2 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 950 ₴


