
Кругла гриль газ сковорода з емальованим покриттям A-PLUS ART-31-RG 33 см чорна 33 см з зручною ручкою та рівномірним прогрівом
675 ₴
- В наявності
- Код: 1232
- +380 (66) 516-60-02
Сковорода гриль-газ кругла з емальованим покриттям A-PLUS ART-32-RG Чорна 33 см Аерогриль
На сковорітці ГРІЛЬ-ГАЗ можна приготувати в домашніх умовах, на газовій плиті, все, що Ви зазвичай готуєте на природі на мангалі. Такі страви, як-от шашлик, запечені овочі, гриби, риба, картопелька, засмажені сосиски, різні ковбаски, лаваш, дієтичне м'ясо, котлети, риба тощо, можна приготувати за 20-30 хвилин. Користуючись цією сковорідкою, ви заощаджуєте на дровах. Приготування будь-якої страви вп'ятеро економніше, ніж на електричному грилі. Всі страви, приготовані на цій сковорідці, набагато корисніші та смачніші, ніж ті, які приготовані на звичайній сковороді.
За допомогою аерогрилю Гриль Газ Ви зможете смажити будь-які продукти без утворення шкідливих речовин. Цей чистий спосіб приготування відкриє Вам новий смак приготованих страв без жиру. Ви вже ніколи не захочете повернутися до жирної та шкідливої їжі, що отримується під час звичайного смаження. Їжа, приготована на Чудо-грилі, має приголомшливий смак і запах — Ви ніби знову були на пікніку та отримали задоволення від чудових страв на грилі.
Характеристики:
- Тип посуду: гриль
- Тип плит: газова
- Матеріал: комбінована вогнетривка Емаль
- Діаметр: 32,5 см
- Вага: 1250 г
Комплектація Гриль-Газ:
- Нижній піддон, решітка, верхня кришка знімна ручка
| Основні | |
|---|---|
| Тип посуду | Сковорода гриль-газ |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал | Сталь |
| Форма | Кругла |
| Верхній діаметр посуду | 33 (см) |
| Довжина посуду | 33 см |
| Ширина посуду | 33 см |
| Висота стінок | 8 см |
| Знімна ручка | Ні |
| Антипригарне покриття | Є |
| Кришка | сталь |
| Кількість ручок | 2 |
| Матеріал ручок | Бакеліт |
| Індикатор нагріву | Ні |
| Підходить для індукційних плит | Ні |
| Виробник | A-plus |
| Країна виробник | Китай |
| Додаткові характеристики | |
| Багатошарове дно | Ні |
| Товщина дна | 3 мм |
| Товщина стінки | 2 мм |
| Кришка з отвором для виходу пари | Так |
| Зливний носик | Ні |
| Колір | Чорний |
| Вага | 1.26 кг |
| Використання в духовці | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
- Ціна: 675 ₴




