
Конвертер напруги перетворювач 50 A з 24 на 12 В
685 ₴
- В наявності
- Код: 5050
+380 (68) 117-70-60
- +380 (66) 516-60-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конвертер напруги перетворювач 50 A з 24 на 12 В
Інвертор 5CORE DC24-DC12V 50А слугує для перетворення постійної напруги 24V у 12V. Зона застосування: вантажні автомобілі, автобуси та інші транспортні засоби з бортовою напругою мережі 24V. Призначений для під'єднання будь-яких електроприладів із напругою живлення 12 В і споживаною потужністю не більш ніж 600 Вт
Струм навантаження не має перевищувати 50 А.
Особливості:
- Має запобіжник на керувальному кабелі АСС.
- Індикатор роботи
- Два кулери охолодження
Технічні характеристики:
• Вхідна напруга: 20В-30В
• Вихідна напруга: 12 B
• Струм навантаження: 50 А
• Габаритні розміри, мм: 165х135х45.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Номінальна вхідна напруга | 24 В |
| Номінальний струм | 50 А |
| Частота | 0 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 12 В |
| Коефіцієнт перетворення | 0.5 |
| Номінальна потужність | 480 Вт |
| Допустима пікова потужність | 480 Вт |
| Струм холостого ходу | 50 А |
| Перевантажувальна здатність | 110% |
| Кількість аналогових входів | 1 |
| Кількість аналогових виходів | 1 |
| Кількість дискретних входів | 1 |
| Кількість дискретних виходів | 1 |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -20 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| ККД, не менше | 90 % |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Рівень шуму | 55 дБ |
| Колір світлодіода | Зелений |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Ступінь захисту IP | 55 |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 480 Вт |
| Сонячна батарея | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 165 мм |
| Ширина | 135 мм |
| Висота | 45 мм |
| Вага | 0.45 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 685 ₴




