
Портативний зарядний пристрій Power Bank Borofone BJ14D 50000 mAh (реальні) ⁇ Зовнішній акумулятор
2 100 ₴
- Немає в наявності
- Код: 50000
- +380 (66) 516-60-02
Портативний зарядний пристрій Power Bank Borofone BJ14D 50000 mAh (реальні) ⁇ Зовнішній акумулятор
Power bank Borofone BJ14D PD20W+QC3.0 (22.5W) 50000 mAh портативна батарея повербанк з дисплеєм 2хUSB Black
Borofone BJ14D PD20W+QC3.0 (22.5W) — компактна універсальна батарея, яка дасть змогу швидко й безпечно зарядити будь-який із ваших ґаджетів. Зовнішній літій-полімерний акумулятор має ємність 50000 мАч. Технологія швидкого заряджання дає змогу не тільки заряджати в прискореному режимі під'єднані пристрої, але й сам зовнішній акумулятор. Обладнаний трьома вихідними роз'ємами (2 USB і Type-C) для заряджання ваших ґаджетів і одним вхідним роз'ємом Type-C і microUSB (для заряджання самої батареї).
Корпус батареї виготовлений з вогнестійкого пластику, що неабияк подовжує термін експлуатації пристрою. На лицьовій стороні корпусу є LED-дисплей, який відображає рівень заряду батареї у відсотках. Активується кнопкою на бічній панелі.
Портативна батарея повербанк Borofone BJ14D PD20W+QC3.0 (22.5W)
Виробник: Borofone (сертифікований виробник)
Тип: універсальна батарея
Ємність акумулятора: 50000 мАч
Кількість USB-портів: 2USB и 1Type-C
Типи роз'ємів: micro USB, Type-C
Вихідний струм: 3A
Швидке заряджання: Quick Charge 3.0
Тип акумулятора: Li-Pol
Вхід Micro: 18W (QC/FCP/AFC)
ВхідType-C: 18W (PD/QC/FCP/AFC)
Вихід USB 1/2: 22.5W (QC/FCP/SCP/AFC)
Вихід Type-C: 20W (PD/QC/FCP/AFC)
Загальний вихід: 5V/3A
Розмір: 143*70*65 мм
Вага: 978 г
Комплектація: повербанк, кабель, паковання
Сумісні пристрої: для смартфонів, планшетів, електронних книг, MP3, MP4 плеєрів та ін.
Сумісні бренди: Apple, Samsung, Xiaomi, Huawei, Oppo, Vivo, ZTE, Nokia, Motorola, Meizu та всі інші виробники
Інші особливості та переваги:
- підходить для підзаряджання будь-якого пристрою, USB, що заряджається від кабелю;
- дає змогу одночасно заряджати 3 пристрої;
- ємності акумулятора вистачає на більше, ніж 8 підзаряджень;
- технологія швидкого заряджання;
- оснащен захистом від короткого замикання та перегрівання;
- ліхтарик;
- портативний шнурок;
- індикатор заряду.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальна батарея |
| Ємність акумулятору | 50000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареї | Від USB, Від мережі |
| Роз'єми | micro USB |
| Набір перехідників | Ні |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 3 мА |
| Особливості | Вологозахищений корпус, Індикатор рівня заряду |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 143 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 65 мм |
| Вага | 978 г |
- Ціна: 2 100 ₴



