
Термос вакуумний А-Плюс із чохлом 0,5 л металевий
410 ₴
307,50 ₴
- В наявності
- +380 (66) 516-60-02
Термос вакуумний А-Плюс із чохлом 0,5 л металевий
Термос А-Плюс 1752 500 мл використовується як місткість для збереження температурного режиму рідини. Завдяки термосу ви можете зробити собі прохолодний або гарячий напій і взяти із собою на роботу, у поїздку, на природу тощо. Водночас ви збережете не тільки смакові якості улюбленого напою, але й необхідну температуру.
Термос виготовлений неіржавкої сталі. Має дві кулі, що забезпечує високі показники зі збереження температури в ємності. Гарний дизайн, тільки додасть вам задоволення під час застосування термоса А-Плюс. До того ж термос виготовлений повністю з неіржавкої сталі він дуже міцний і ви можете не боятися випадкових падінь термоса тощо.
-
Тип — питний
-
Об'єм — 0.5 л
-
Матеріал — неіржавка сталь
-
Помпова система
-
Колір — сріблястий
Комплектація
-
Термос
-
Чехол
| Основні | |
|---|---|
| Тип термоса | Питний |
| Об`єм | 0.5 мл |
| Помповий механізм | Так |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Колір | Сріблястий |
| Ручка | Немає |
| Час збереження тепла | 5 годин |
| Час збереження холоду | 5 годин |
| Кількість чашок | 1 |
| Кількість відділень для їжі | 1 |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Виробник | А-Плюс |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 185 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Глибина | 175 мм |
| Вага | 0.75 г |
| Ширина горловини | 80 мм |
- Ціна: 307,50 ₴



