
Кухонний електричний блендер — подрібнювач із чашею RAF R7021 3,0 л, 1000 Вт, Чопер кухонний
695 ₴
- Немає в наявності
- Код: 7021
+380 (68) 117-70-60
- +380 (66) 516-60-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Кухонний електричний блендер — подрібнювач із чашею RAF R7021 3,0 л, 1000 Вт, Чопер
Електричний кухонний подрібнювач RAF R.7021 може використовуватися для нарізання м'яса, риби, овочів, сиру, горіхів, фруктів або салатів, дитячого харчування й багато іншого. Оснащен мощным 1000 Вт двигуном і металевою чашею об'ємом 3 літри.
Усі знімні частини легко мити в посудомийній машині або вручну. Кришку, чашу та ножі можна мити у верхньому кошику посудомийної машини. Ідеально підходить для домашнього використання.
Характеристики:
- Фірма: RAF;
- Модель: R.7021;
- Потужність: 1000 Вт;
- Об'єм чаші: 3 л;
- Кількість швидкостей: 2;
- 4 ножі з неіржавкої сталі;
- Матеріал чаші: Метал;
- Нековзні прогумовані ніжки;
- Живлення: Мережа 220 В.
Комплектація:
- Подрібнювач R.7021;
- Пластиковий допоміжний ніж;
- Нековзний килимок;
- Різальна насадка з 4 лез (можна зняти два та використовувати тільки 2 решту);
- Захисні насадки на леза;
- Інструкція;
- Фірмове картонне паковання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAF |
| Тип блендера | Стаціонарний |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Тип управління | Електронне |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Плавне регулювання швидкості | Ні |
| Імпульсний режим | Так |
| Режим Турбо | Так |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Живлення | Мережа 220В |
| Характеристики заглибного блендера | |
| Матеріал занурюваної частини | метал |
| Бездротова технологія | Ні |
| Універсальний подрібнювач | Так |
| Багатофункціональна чаша-подрібнювач | Так |
| Ємність подрібнювача | 2500 мл |
| Насадки для нарізки і шинкування | Так |
| Кількість насадок для нарізання і шинкування | 2 |
| Вінчик для збивання | Ні |
| Насадка для замісу тіста | Ні |
| Кріплення на стіну | Ні |
| Стаціонарний зарядний пристрій | Ні |
| Прогумована ручка | Ні |
| Характеристики стаціонарного блендера | |
| Об'єм глечика | 0 л |
| Матеріал глечика блендера | метал |
| Міні-млинок | Ні |
| Функція самоочищення | Ні |
| Прогумовані ніжки | Ні |
| Отвір для додавання інгредієнтів | Ні |
| Відсік для шнура | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Мірний стакан | Ні |
| Ємність мірного стакана | 0 мл |
| Колка льоду | Ні |
| Лопатка | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Колір корпусу | Срібний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 300 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Вага | 2 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 695 ₴

