
Кухонний електричний блендер — подрібнювач із чашею RAF R7030 3,0 л, 1000 Вт, Чопер кухонний
645 ₴
- Немає в наявності
- +380 (66) 516-60-02
Кухонний електричний блендер — подрібнювач із чашею RAF R7030 3,0 л, 1000 Вт, Чопер кухонний
Кухонний подрібнювач RAF R.7030 1000 Вт 3 л м'ясорубка комбайн чопер Блендер RAF R.7030 — це чудовий стаціонарний блендер, який здатний подрібнити великі обсяги продуктів за кілька миттєвостей. Його глечик вміщує 3 л. Усередині глечика маса циркулює в горизонтальному та вертикальному напрямках, гарантуючи ретельне подрібнення.
Блендер RAF R.7030 з двоярусним лезом обладнаний потужним мотором, тому ви легко та швидко приготуєте смачні та корисні страви для себе та своєї сім'ї. Щоб подрібнити продукти до стану пюре вам знадобиться в середньому 20 секунд. Працездатність подрібнювача викликає тільки позитивні відгуки в покупців. Подрібнення та перемелювання найрізноманітніших продуктів: овочі, фрукти, сир, м'ясо, рибу, кавові зерна тощо.
Одним дотиком ви можете нарізати, змішати та приготувати смачну їжу за лічені секунди.
Характеристики:
- Тип приладу: Універсальний подрібнювач;
- Потужність: 1000 Вт;
- Об'єм чаші: 3 л;
- Кількість швидкостей: 1;
- Ножі: 2 ножі з високоякісної неіржавкої сталі;
- Матеріал корпусу: нержавіюча сталь;
- Матеріал чаші: нержавіюча сталь;
- Колір: Зелений із чорним, блакитний.
Комплектація:
- Чопер-подрібнювач електричний RAF R-7030;
- Інструкція з експлуатації;
- Заводське паковання; Заводське паковання
- 4 ножі
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAF |
| Тип блендера | Портативний |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Тип управління | Механічне |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Плавне регулювання швидкості | Ні |
| Імпульсний режим | Так |
| Режим Турбо | Ні |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Характеристики заглибного блендера | |
| Матеріал занурюваної частини | метал |
| Бездротова технологія | Ні |
| Універсальний подрібнювач | Так |
| Багатофункціональна чаша-подрібнювач | Ні |
| Ємність подрібнювача | 2500 мл |
| Насадки для нарізки і шинкування | Так |
| Кількість насадок для нарізання і шинкування | 1 |
| Вінчик для збивання | Ні |
| Насадка для замісу тіста | Ні |
| Кріплення на стіну | Ні |
| Стаціонарний зарядний пристрій | Ні |
| Прогумована ручка | Ні |
| Характеристики стаціонарного блендера | |
| Об'єм глечика | 3 л |
| Матеріал глечика блендера | метал |
| Міні-млинок | Ні |
| Функція самоочищення | Ні |
| Прогумовані ніжки | Ні |
| Отвір для додавання інгредієнтів | Так |
| Відсік для шнура | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Мірний стакан | Ні |
| Ємність мірного стакана | 0 мл |
| Колка льоду | Ні |
| Лопатка | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 1.2 м |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 300 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Вага | 2 кг |
- Ціна: 645 ₴



