
Кухонний електричний блендер — подрібнювач із чашею RAF R7039 2,0 л, 600 Вт, Чопер кухонний
475 ₴
- Немає в наявності
- +380 (66) 516-60-02
Кухонний подрібнювач RAF R.7039 600 Вт 2 л м'ясорубка комбайн чопер
Кухонний подрібнювач RAF R.7039 — це чудовий стаціонарний блендер, який здатний подрібнити великі обсяги продуктів за кілька миттєвостей. Його глечик вміщує 2 л. Усередині глечика маса циркулює в горизонтальному та вертикальному напрямках, гарантуючи ретельне подрібнення.
Блендер із двоярусним лезом обладнаний потужним мотором, тому ви легко та швидко приготуєте смачні та корисні страви для себе та своєї сім'ї. Щоб подрібнити продукти до стану пюре вам знадобиться в середньому 20 секунд. Працездатність подрібнювача викликає тільки позитивні відгуки в покупців. Подрібнення та перемелювання найрізноманітніших продуктів: овочі, фрукти, сир, м'ясо, рибу, кавові зерна тощо.
Одним дотиком ви можете нарізати, змішати та приготувати смачну їжу за лічені секунди.
Особливості:
- Легко використовувати;
- Ефективна та швидка робота;
- Потужний мотор;
- Пластикова чаша подрібнювача легко миється;
- Ножі та знімні деталі для легкого догляду;
- Ножі із системою безпеки Auto Stop під час підіймання модуля двигуна.
Характеристики:
- Тип прибора: Універсальний подрібнювач;
- Потужність: 600 Вт;
- Об'єм чаші: 2 л;
- Кількість швидкостей: 1;
- Ножі: 2 ножі з високоякісної неіржавкої сталі;
- Матеріал корпусу: Пластик;
- Матеріал чаші: Пластик;
- Цвет: Зелений із чорним.
Комплектація:
- Чопер-подрібнювач електричний RAF R.7039;
- Інструкція;
- Заводське паковання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAF |
| Тип блендера | Портативний |
| Споживана потужність | 600 Вт |
| Тип управління | Механічне |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Плавне регулювання швидкості | Ні |
| Імпульсний режим | Так |
| Режим Турбо | Ні |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Характеристики заглибного блендера | |
| Матеріал занурюваної частини | пластик |
| Бездротова технологія | Ні |
| Універсальний подрібнювач | Так |
| Багатофункціональна чаша-подрібнювач | Так |
| Ємність подрібнювача | 2000 мл |
| Насадки для нарізки і шинкування | Ні |
| Кількість насадок для нарізання і шинкування | 1 |
| Вінчик для збивання | Ні |
| Насадка для замісу тіста | Ні |
| Кріплення на стіну | Ні |
| Стаціонарний зарядний пристрій | Ні |
| Прогумована ручка | Ні |
| Характеристики стаціонарного блендера | |
| Об'єм глечика | 2 л |
| Матеріал глечика блендера | пластик |
| Міні-млинок | Ні |
| Функція самоочищення | Ні |
| Прогумовані ніжки | Ні |
| Отвір для додавання інгредієнтів | Так |
| Відсік для шнура | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Мірний стакан | Ні |
| Ємність мірного стакана | 0 мл |
| Колка льоду | Ні |
| Лопатка | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 1.2 м |
| Колір корпусу | Зелений |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 240 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Глибина | 160 мм |
| Вага | 1.6 кг |
- Ціна: 475 ₴





