Набір каструль із неіржавкої сталі зі скляними кришками A-PLUS 2061 4 шт
Виготовлені з неіржавкої сталі каструлі є дуже популярними, що легко пояснюється їхньою практичністю.
Саме каструлі з неіржавкої сталі прекрасно підходять для приготування різних страв, адже під час тривалого нагрівання вони не виділяють шкідливі речовини, а отже, не надають їжі сторонніх присмаків.
Крім цього, такі каструлі чудово проводять тепло та швидко нагріваються, у такий спосіб забезпечуючи швидке приготування страви.
Після використання каструлі з неіржавкої сталі легко миються й не вимагають спеціалізованих засобів для глибокого очищення. У представленому наборі є 4 каструлі з неіржавкої сталі з кришками.
Усі каструлі різного розміру: 22 см, 20 см, 18 см, 16 см.
Характеристики:
- каструля з кришкою: 22 см
- каструля з кришкою: 20 см
- каструля з кришкою: 18 см
- каструля з кришкою: 16 см
Виготовлені з високоякісної неіржавкої сталі
Ручки: Нержавіюча сталь
Кришки: Жароміцне скло
Товсті стінки для більшої міцності
Підходить для індукційних, галогенних, газових і керамічних кухонних плит
Можна мити в посудомийній машині
Легко миється
Приблизний об'єм:
- 1,5л
— 2,2 л
- 3л
- 3.5л
Комплекція:
4 кастрюли
4 кришки
4 знімні тримачі для кришок
Коробка з ручками
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A-plus |
| Тип | Набір каструль |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Діаметр каструлі | 20 см |
| Висота каструлі без кришки | 15 см |
| Висота каструлі з кришкою | 17 см |
| Товщина стінок посуду | 2 мм |
| Тип дна | Багатошарове |
| Зовнішнє покриття | без покриття |
| Внутрішнє покриття | без покриття |
| Кришка | жаростійке скло |
| Ручка | Нержавіюча сталь |
| Мірна шкала | Ні |
| Колір | Сріблястий |
| Тип плити | Склокерамічна, Індукційна, Газова, Електрична |
| Кількість предметів в наборі | 8 |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Об`єм | 3 л |
| Додаткові характеристики | |
| Антипригарне покриття | Немає |
| Вага | 1 кг |
| Діаметр під кришку | 16 см |
| Потовщене дно | Так |
| Товщина дна | 15 мм |
| Спосіб кріплення ручок | Точкове зварювання |
| Кришка з отвором для виходу пари | Так |
| Використання в духовці | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Подарункова упаковка | Так |
- Ціна: 985 ₴




