Аккумулятор UKC BATTERY 12V 7,2Ah необслуговуваний
Акумуляторна батарея UKC WST-7.2 може застосовуватися в таких галузях, як охоронні та сигналізаційні системи, малопотужні системи безперебійного живлення (СБП), а також системи аварійного енергопостачання тощо.
Акумуляторна UKC WST-7.2 загального призначення Цей акумулятор є надійним джерелом живлення й має широкий спектр застосування. Герметична олив'яно-кислотна акумуляторна батарея UKC WST-7.2 є батареєю з запобіжним клапаном, що дає змогу знизити внутрішній тиск під час перезаряджання.
Такий тип акумуляторів не вимагає технічного обслуговування, оскільки впродовж терміну експлуатації немає потреби перевіряти рівень електроліту або додавати воду. Акумуляторна батарея для джерела безперебійного живлення є невіддільним елементом, завдяки якій обладнання й далі працює за вимкненої електроенергії. Акумуляторна батарея UKC WST-7.2 — це олив'яно-кислотна батарея з номінальною напругою 12 В і ємністю 7.2 А·год. Також ця батарея характеризується низьким рівнем саморозряджання.
Додаткові характеристики: електроліт має гелевий стан, не боїться нахилу та перевороту. Залежно від функціонування ДБЖ акумуляторні батареї UKC WST-7.2 за потреби автоматично заряджаються в будь-який час, коли джерело під'єднане до мережі. Застосовується для живлення постійною напругою 12 V: Вага; Радіоприймачів; Ліхтарів; Касових апаратів; торгових автоматах; Аварійне освітлення; Електровелосипедів, крісел; Апаратура сигналізації та зв'язку; Іграшках; ИБП.
Технічні характеристики:
Напруга: 12 В;
Ємність: 7.2 А·год;
Розмір: 150х95х62 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тягового акумулятора | Намазний |
| Напрацювання | 3000 циклів заряду |
| Тип струмовивіду | T1 |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Ємність акумулятору | 7.2 А. г |
| Номінальна робоча напруга | 12 В |
| Струм заряду | 1 А |
| Час заряду акумулятора | 2 годин |
| Матеріал решітки пластини | Свинець-сурма |
| Кількість сурми | 10 % |
| Активний матеріал негативних пластин | Губчастий свинець |
| Активний матеріал позитивних пластин | Двоокис свинцю |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 62 мм |
| Висота | 95 мм |
| Вага | 0.8 кг |
- Ціна: 555 ₴



