
Електрочайник із неіржавкої сталі D&T Smart DT-8122 1.2 л 1500 Вт чайник неіржавка сталь
355 ₴
- Немає в наявності
+380 (68) 117-70-60
- +380 (66) 516-60-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Електрочайник із неіржавкої сталі D&T Smart DT-8122 1.2 л 1500 Вт чайник неіржавка сталь
Чайник електричний портативний D&T Smart DT-8122 буде незамінним помічником для вас не тільки на вашій кухні, але й чудово підійде для подорожей. Завдяки невеликим розмірам електрочайник поміститься в сумці або валізі. Чайник виготовлений із високоякісної неіржавкої сталі.
Характеристики:
- Світловий індикатор;
- Автовимкнення;
- Захист від вологи;
- Потужність: 1500 Вт;
- Від мережі: 220 В;
- Обертається на 360 градусів;
- Розміри паковання 19*20*16,5 см;
- Висота чайника (без підставки): 18,5 см;
- Діаметр нижньої частини чайника: 16 см;
- Діаметр верхньої частини чайника: 9,5 см;
- Вага чайника в упаковці: 800 г;
- Довжина кабелю: 60см.
Комплектація
- Електрочайник
- Коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | D&T |
| Тип | Електрочайник |
| Об`єм | 1.2 л |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Тип нагрівального елементу | Прихований нагрівальний елемент |
| Покриття нагрівального елементу | хромоване покриття |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор рівня води | Ні |
| Функція автовідключення | Так |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Наявність фільтра | Ні |
| Звуковий сигнал | Ні |
| Підсвічування чайника | Ні |
| Терморегулятор | Ні |
| Тип терморегулятора | Ступінчастий |
| Дисплей | Ні |
| Таймер | Ні |
| Тривале кип'ятіння | Ні |
| Заварювальний чайник | Ні |
| Поворот на 360 градусів | Так |
| Блокування кришки | Ні |
| Відсік для шнура | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Малюнок на корпусі | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 185 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Глибина | 165 мм |
| Вага | 0.8 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 355 ₴





