
Професійний штатив-трипод для телефона Yunteng 5208 універсальний з пультом 125 см
695 ₴
- Немає в наявності
- Код: 5208
- +380 (66) 516-60-02
Професійний штатив для телефона, камери, камери Yunteng VCT 5208 з пультом на акумуляторі
Yunteng VCT 5208 — це професійний штатив для телефона, який забезпечений усім найнеобхіднішим для потреб сучасного блогера. Цей штатив має невеликі габарити та дуже зручний. У складеному стані лише 41 см. Максимальна висота 125 см. Водночас регульована висота штатива і Ви можете виставити на будь-якій потрібній висоті починаючи від 41 см до 125 см. Завдяки своїм широким ніжкам, штатив дуже стійкий.
До комплекту з цим штативом входить надійне та якісне кріплення для телефона. Особливістю цього кріплення є його наднадійність, оскільки телефон у цьому кріпленні затягується затяжним гвинтом і за жодних обставин телефон не випаде з цієї кріплення. У добавок, завдяки своїй регульованій горлечці, Ви можете, під час знімання виставити не тільки в горизонтальному положенні телефон, але й у вертикальному, що не кожен штатив для телефона може зробити.
Цей штатив комплектується бездротовим Bluetooth пультом. Завдяки Bluetooth пульту, Ви можете керувати камерою телефона на відстані до 10 метрів! Це допомагає Вам у потрібний момент увімкнути та вимкнути камеру або зробити світлину. Також цей штатив обладнаний стандартним гвинтом 1⁄4 дюйма, на який із легкістю можна кріпити, з відповідною гайкою: камери, камери, екшн-камери, різного роду кріплення або перехідники.
Невіддільним плюсом цього штатива є наявність зручного транспортувального чохла!
Технічні характеристики:
Тип головки: Кульова
Мінімальна висота знімання: 41 см
Максимальна висота знімання: 125 см
Максимальне навантаження: 3 кг
Кількість секцій: 3 см
Матеріал: Пластик/Алюмінієвий сплав
Довжина в складеному стані: 41 см
Вага: 0.600 кг.
Колір: Чорний
Комплектація:
Штатив
Bluetooth-комплекс на акумуляторі
Кріплення для телефона
Зарядний micro USB кабель
Транспортувальний чохол
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yunteng |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Трипод |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Максимальна висота штатива | 1250 мм |
| Максимальне навантаження | 3 кг |
| Тип головки | Кульова |
| Кількість секцій | 3 |
| Вага | 0.6 кг |
| Довжина у складеному стані | 410 мм |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
- Ціна: 695 ₴









