Універсальний штатив TRIPOD 3110 для камери, телефона, трипод, тринога
Штатив TRIPOD — компактний і недорогий алюмінієвий штатив для камери або смартфона, що дає змогу розмістити на собі камеру вагою до 2.5 кг.
Швидкоскладана конструкція із засувками дасть змогу скласти штатив у робоче положення за лічені хвилини
На майданчику є бульбашковий рівень для правильного встановлення під час знімання.
У комплекті постачається зручний чохол для перенесення штатива. У складеному вигляді висота штатива лише 35 см.
Характеристики:
Висота в розкладеному стані: 1020 мм
Висота в складеному стані: 355 мм
Кріплення камери: різь 1/4 дюйма
Кількість секцій ноги: 4
Максимальний діаметр секції: 17 мм
Рівень: є
Чохол: є
Матеріал: алюміній
Вага: 450 г
Тип штативної головки: 360°
Максимальне навантаження: 2,5 кг
Комплектація:
Штатив TRIPOD
Чехол
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tripp |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Трипод |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Максимальна висота штатива | 1020 мм |
| Максимальне навантаження | 2.5 кг |
| Тип головки | 3D |
| Кількість секцій | 1 |
| Вага | 0.45 кг |
| Довжина у складеному стані | 355 мм |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
- Ціна: 275 ₴






