Повідець-рулетка для вигулу собак SJ 177 3-м автоматичний висувний до 10 кг
Завдяки однобічній системі гальмування рулетки Ви зможете контролювати пересування вихованця, безпечно ходити на прогулянки та навіть подорожувати. Повідець автоматично розтягується на 3 метри та стягується без провисання. Власнику буде зручно керувати однією рукою й не потрібно турбуватися, що повідець впаде або забрудниться. Корпус виготовлений із якісних, гіпоалергенних матеріалів, а електрофоретичний нікелевий карабін-гачок досить міцний і не притягуватиме шерсть і пил.
Особливості:
- Повідець-рулетка — створений для усунення будь-яких незручностей, пов'язаних із вигулом хатніх тварин;
- Яскравий, барвистий і цікавий дизайн, зроблять прогулянку приємнішою;
- Чудово підійде для собак маленьких і середніх порід (йоркширський тер'єр, чіхуахуа, французький бульдог, кокер-спанняль, пудель, шпиц, мопс, такса, пекінес);
- Зручна ручка, стильний дизайн, корпус із міцного Abs пластику, нейлонова стрічка завдовжки 3 метрів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SJcam |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Поводок-рулетка |
| Матеріал | Нейлон |
| Вид тварин | Кішки, Собаки |
| Розмір породи тварин | Середні, Дрібні |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Максимальне навантаження | 10 кг |
| Гравіювання | Ні |
| Розміри | |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Діаметр | 0 мм |
| Обхват грудей | 0 см |
| Обхват шиї | 0 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 175 ₴




