
Сушарка електрична для овочів і фруктів Rainberg RB-912 800 Вт/Електросушарка дегідратор
1 395 ₴
- Немає в наявності
- Код: RB-912
+380 (68) 117-70-60
- +380 (66) 516-60-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Сушарка електрична для овочів і фруктів Rainberg RB-912 800 Вт/Електросушарка дегідратор
Сушарка для фруктів Rainberg RB-912 здатна стати зручним і ефективним помічником. Ви можете використовувати її для висушування фруктів, овочів, грибів, ягід і лікарських трав, які збережуть максимум корисних властивостей. Зберігання висушених продуктів не створить проблем і складнощів.
Сушарка для овочів і фруктів має компактні розміри, що дають змогу їй не займати багато місця на вашій кухні. Міцний пластиковий корпус і наявність п'яти секцій для розміщення продуктів роблять її ефективною та надійною в роботі. Прозора кришка дає змогу стежити за процесом висушування.
Переваги:
- Можливість регулювання температури сушіння;
- Функція вентилятора;
- Пластикові піддони витримують навантаження до 1 кг;
- Рівномірний розподіл прогрівання по всіх піддонах;
- Компактні розміри.
Основні характеристики:
- Потужність: 800W;
- Живлення: мережа 220-240V/50-60Hz;
- Діапазон температур: 35-70°C;
- Захист від перегрівання: так;
- Кількість рівнів сушіння: 5;
- Завантаження: до 1 кг. на піддон;
- Матеріал: харчовий пластик, метал;
- Довжина кабелю живлення: 94 см.;
- Розміри (Д/В): 26.5x12 см.;
- Вага: 1.2 кг.
Комплектація:
- Сушарка для фруктів Rainberg RB-912.
- Прозора кришка.
- П'ять знімних пластикових піддонів.
- Інструкція.
- Паковання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rainberg |
| Країна виробник | Китай |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Кількість секцій | 5 |
| Об`єм | 9 л |
| Діаметр секцій | 265 мм |
| Висота секцій | 20 мм |
| Вид секцій | піддон |
| Тип управління | Електронне |
| Максимальна продуктивність | 5 кг |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Вбудований вентилятор | Ні |
| Індикатор роботи | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Плавне регулювання температури | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Довжина мережевого шнура | 0.94 м |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 120 мм |
| Ширина | 265 мм |
| Глибина | 265 мм |
| Вага | 1.2 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 395 ₴




