-26%

Ніж мисливський туристичний Сокіл FB 1528 у чохлі з дерев'яною ручкою
1 200 ₴
888 ₴
- В наявності
- Код: 3162
+380 (68) 117-70-60
- +380 (66) 516-60-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ніж мисливський туристичний Сокіл FB 1528 у чохлі з дерев'яною ручкою
Мисливський ніж Сокіл FB 1528 класичний клинок, що підходить для полювання та туризму. Сталь, з якої виготовлений клинок, має якісні механічні та технологічні властивості для універсального або мисливського ножа. У ножа дуже зручний хват Лезо має гравіювання тварин, на верхній частині дерев'яної колодки є лиття у формі морди птиці, що робить ніж оличним подарунком
У комплекті з ножем чохол з фіксацією ножа (липучка) з можливістю носіння на ремені.
Кут заточування леза 50 градусів, виходячи з чого ніж не є холодною зброєю.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | З фіксованим клинком |
| Матеріал руків'я | Дерево |
| Довжина ножа | 290 мм |
| Довжина ручки | 120 мм |
| Призначення | Полювання |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 150 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Columbia |
| Країна виробник | Китай |
| Вага ножа | 345 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина у складеному стані | 29 см |
| Довжина ножа | 290 мм |
| Довжина рукоятки | 120 мм |
| Заточка леза | Одностороння |
| Матеріал леза | 65X13 |
| Матеріал піхов | Нейлон |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Матеріал чохла | Нейлон |
| Призначення | Полювання |
| Поверхня | Матова |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 57 HRC |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Колір | Сріблястий |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 420 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 150 мм |
| Товщина леза | 3.5 мм |
| Ширина леза | 32 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 888 ₴


