Термосумка Cooling Bag DT-4250/603 36х22х33 см | Сумка холодильник 26 л
Сумка-холодильник Cooling Bag необхідна для збереження температури продуктів під час відпочинку на природі, пляжі або подорожі. Cooling Bag як і будь-який термос з однаковим успіхом зберігають і прохолоду, і тепло.
Особливості термосумки Cooling Bag:
Містка термосумка з яскравим і незабутнім дизайном здатна виручити Вас під час поїздок і екскурсій, а також стане для вас незамінним виробом на пляжі та на пікніку в будь-який час.
Сумка-холодильник має відкидну кришку на щільній застібці, а також зручний плечовий ремінь для зручного перенесення. Cooling Bag чудово зберігає холод/тепло впродовж довгого часу. Під час використання акумуляторів холоду або сухого льоду сумка здатна утримувати низьку температуру до 9 годин.
Виготовлена з високоякісного водонепроникного поліестеру. Має щільну конструкцію й не блякне на сонці. Легка та містка сумка ідеальна для сімейного відпочинку. Міцна та практична в догляді зовнішня тканина.
Регульований за довжиною ремінь для перенесення на плечі. Надійна ізоляція забезпечує тривале збереження температури продуктів. Складається і фіксується в пасивному режимі, практично не займаючи місця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooling Baby |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 750 г |
| Час збереження температури | 5 годин |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Об`єм | 26 л |
| Особливості термосумки | Вологозахист, Герметична підкладка |
| Щільність матеріалу | 450 ден |
| Стан | Новий |
| Тип | Термосумка |
| Колір | Сірий |
| Розміри | |
| Висота | 32 см |
| Глибина | 22 см |
| Ширина | 36 см |
- Ціна: 295 ₴



