Мінішвейна машинка FHSM 202 4 в 1 з педаллю та підсвіткою + адаптер 220 V (25-3-7172)
Мінішвейна машинка 4 в 1 — це компактна мінішвейна машинка, яка завжди буде під рукою. Навіть якщо Ви абсолютний новачок у шитті, Ви легко впораєтеся за допомогою цієї машинки. Мінішвейна машинка зручна та легка, її можна поставити на будь-яку гладку поверхню. На корпусі машинки є стрижень для намотування ниток на шпульку, який на багато полегшить роботу. Ви полюбите робити акуратні та гарні строчки, а Ваш дім стане ще більш охайним, адже тепер не буде жодних ниток, що стирчать, і трати засобів на ательє.
Робота машинки здійснюється завдяки ножній педалі, точ-в-точ як на справжній професійній швейній машинці, але однією з переваг є те, що машинка займає в сім разів менше місця.
Це дає змогу брати її із собою на дачу, оскільки вона працює й від батарейок (до комплекту не входять) або електрики.
Якщо ви не знаєте, що подарувати дівчині або жінці, яка любить самостійно виготовляти собі одяг або займатися рукоділлям, то рекомендуємо вам придбати FHSM 202 — це мінішвейна машинка, яка має всі необхідні для якісного шиття функціями, але водночас коштує недорого та має компактні розміри, завдяки чому її зручно зберігати та брати із собою куди-небудь.
Пристрій приводиться в дії під час натискання на ножну педаль, що йде в комплекті. Руки швачки водночас залишаються вільними та можуть регулювати напрямок руху тканини.
Особливості мінішвейної машинки
FHSM 202 — це портативна швейна техніка, яку можна брати із собою всюди: на дачу, у тривалі відрядження, у подорожі тощо. Завдяки таким особливостям, як компактні розміри та невелика вага, вона легко поміститься в будь-яку сумку. Ви можете не турбуватися про її цілісність, оскільки прилад виготовлений із дуже міцних матеріалів. А завдяки можливості працювати від батарейок, можна ремонтувати та шити речі в будь-якому приміщенні й навіть на вулиці та водночас не потрібно шукати можливість під'єднання до електричної мережі.
Характеристики швейної машинки FHSM — 202:
- Потужність: 4.8W;
- Кількість швидкостей: 2;
- Питание: от сети 220V/50Hz или от 4-x батареек "AA";
- Автоматичне зворотне перемотування нитки;
- Розміри (Д/Ш/В): 19.5x12.5x20 см.;
- Матеріал корпусу: пластик, метал;
- Колір корпусу: білий;
- Вага: 0.58 кг.
Комплектація товару:
- Швейна машинка;
- Ніжна педаль;
- Нитковтягувач;
- Котушки;
- Голка;
- Набір ниток;
- Мережевий адаптер;
- Інструкція англійською мовою.
Мінішвейна машинка FHSM 202 4 в 1 з педаллю та підсвіткою + адаптер 220 V (25-3-7172)
Мінішвейна машинка 4 в 1 — це компактна мінішвейна машинка, яка завжди буде під рукою. Навіть якщо Ви абсолютний новачок у шитті, Ви легко впораєтеся за допомогою цієї машинки. Мінішвейна машинка зручна та легка, її можна поставити на будь-яку гладку поверхню. На корпусі машинки є стрижень для намотування ниток на шпульку, який на багато полегшить роботу. Ви полюбите робити акуратні та гарні строчки, а Ваш дім стане ще більш охайним, адже тепер не буде жодних ниток, що стирчать, і трати засобів на ательє.
Робота машинки здійснюється завдяки ножній педалі, точ-в-точ як на справжній професійній швейній машинці, але однією з переваг є те, що машинка займає в сім разів менше місця.
Це дає змогу брати її із собою на дачу, оскільки вона працює й від батарейок (до комплекту не входять) або електрики.
Якщо ви не знаєте, що подарувати дівчині або жінці, яка любить самостійно виготовляти собі одяг або займатися рукоділлям, то рекомендуємо вам придбати FHSM 202 — це мінішвейна машинка, яка має всі необхідні для якісного шиття функціями, але водночас коштує недорого та має компактні розміри, завдяки чому її зручно зберігати та брати із собою куди-небудь.
Пристрій приводиться в дії під час натискання на ножну педаль, що йде в комплекті. Руки швачки водночас залишаються вільними та можуть регулювати напрямок руху тканини.
Особливості мінішвейної машинки
FHSM 202 — це портативна швейна техніка, яку можна брати із собою всюди: на дачу, у тривалі відрядження, у подорожі тощо. Завдяки таким особливостям, як компактні розміри та невелика вага, вона легко поміститься в будь-яку сумку. Ви можете не турбуватися про її цілісність, оскільки прилад виготовлений із дуже міцних матеріалів. А завдяки можливості працювати від батарейок, можна ремонтувати та шити речі в будь-якому приміщенні й навіть на вулиці та водночас не потрібно шукати можливість під'єднання до електричної мережі.
Характеристики швейної машинки FHSM — 202:
- Потужність: 4.8W;
- Кількість швидкостей: 2;
- Питание: от сети 220V/50Hz или от 4-x батареек "AA";
- Автоматичне зворотне перемотування нитки;
- Розміри (Д/Ш/В): 19.5x12.5x20 см.;
- Матеріал корпусу: пластик, метал;
- Колір корпусу: білий;
- Вага: 0.58 кг.
-
Комплектація товару:
- Швейна машинка;
- Ніжна педаль;
- Нитковтягувач;
- Котушки;
- Голка;
- Набір ниток;
- Мережевий адаптер;
- Інструкція англійською мовою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TV One |
| Країна виробник | Китай |
| Вишивальний блок | Ні |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість петель | 4 |
| Кількість швейних операцій | 4 |
| Максимальна довжина стібка | 5 мм |
| Максимальна швидкість шиття | 10 ст./хв |
| Максимальна ширина стібка | 5 мм |
| Споживана потужність | 4 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип човникового пристрою | Хитний вертикальний |
| Тип швейної машини | Електромеханічна |
| Формування петлі | Напівавтоматичне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматична заправка нижньої нитки | Так |
| Автоматична зупинка голки у верхньому положенні | Так |
| Автоматичний обрізальник нитки | Так |
| Автоматичне закріплення строчки | Так |
| Верхній транспортер тканини | Так |
| Дисплей | Ні |
| Колінний важіль підйому лапки | Так |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Лапка для вшивання блискавки | Ні |
| Лапка для квілтингу | Так |
| Лапка для підрубки | Ні |
| Максимальна висота підйому лапки | 10 мм |
| Нитковтягувач | Так |
| Оверлочна лапка | Ні |
| Оверлочний рядок | Ні |
| Освітлення машини | Так |
| Відключення механізму подавання тканини | Ні |
| Перемикач положення голки | Ні |
| Плавне регулювання швидкості | Так |
| Прихований рядок | Ні |
| Реверс | Ні |
| Регулювання тиску лапки | Ні |
| Рукавна платформа | Ні |
| Стабілізатор сили проколу | Так |
| Стіл для розширення робочої поверхні | Ні |
| Колір корпусу | Білий |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Шиття подвійною голкою | Ні |
| Еластичний потайний рядок | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.58 кг |
| Висота | 200 мм |
| Глибина | 125 мм |
| Ширина | 195 мм |
- Ціна: 630 ₴









