Мінішвейна машина FHSM 201-4 в 1 з адаптером
Мініатюрна швейна машинка 201 розв'яже мільйон проблем у домі. Підшити штани, спідницю, штори, змайструвати з малюком іграшку й багато іншого можна зробити буквально на ходу. Розмір швейного малюка не перевищує розмірів простої рамки для фотографії, але всередині є сила та міць!
Якщо Вам необхідно щось зшити або виконати ремонт одягу, не вдаючись до послуг майстра, то ця пропозиція гідна Вашої уваги! З мініатюрною швейною машинкою FHSM 201 — 4в1, Ви без жодних проблем зможете акуратно полагодити, заштоптати будь-яку річ у Вашому домі, це можуть бути штори, скатертина, постільні речі та багато іншого. Максимально функціональна та проста у використанні, на робочому місці займає мінімум місця.
Подвійна нитка лягатиме рівними та красивими стібками практично на будь-яку тканину шовк, бавовна, джинсову тканину, льон і водночас не пошкоджуючи виріб. У процесі роботи Ви можете вибрати одну з двох швидкостей, а зручна система натягування нитки завжди готова до роботи в будь-який час.
Мінішвейна машинка зручна та легка, її можна поставити на будь-яку гладку поверхню. На корпусі машинки є стрижень для намотування ниток на котушку, який неабияк полегшить роботу. Ви полюбите робити акуратні та гарні рядки, а Ваш будинок стане ще більш охайним, адже тепер не буде жодних ниток, що стирчать, і витрата засобів на ательє. Робота машинки здійснюється завдяки ножній педалі, точ-в-точ як на справжній професійній швейній машинці, але однією з переваг є те, що машинка FHSM 201 займає всемеро менше місця. Це дає змогу брати її із собою на дачу, тому що вона працює й від батарейок (до комплекту не входять) або електрики.
Поринайте у світ творчості разом із цією мініатюрною швейною машинкою FHSM 201 — 4 в 1, з нею Ви зможете повернути до життя старий, але улюблений одяг. Діти з раннього віку зможуть відчути себе справжніми модельєрами, і раптом улюблене хобі через кілька років переростає в серйозну професію.
З мініатюрною швейною машинкою дизайн Вашої оселі не буде схожий на жодну іншу, адже куди не подивися, будуть ексклюзивні речі!
Комплектація:
- швейна машина FHSM 201 — 4 в 1,
- електронний ножний вимикач,
- запасні голки,
- Тримач для нитки,
- 4 котушки ниток,
- посібник з експлуатації.
Технічні характеристики:
- працює від мережі 220,
- матеріал товару (основний): пластик, метал, електронні компоненти,
- розміри: 17 х 10 х 19 см,
- колір (основний): білий,
- час безперервної роботи: без обмежень
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TV One |
| Країна виробник | Китай |
| Вишивальний блок | Ні |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість петель | 18 |
| Кількість швейних операцій | 4 |
| Максимальна довжина стібка | 50 мм |
| Максимальна швидкість шиття | 200 ст./хв |
| Максимальна ширина стібка | 10 мм |
| Споживана потужність | 4.8 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип човникового пристрою | Хитний вертикальний |
| Тип швейної машини | Електромеханічна |
| Формування петлі | Напівавтоматичне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматична заправка нижньої нитки | Так |
| Автоматична зупинка голки у верхньому положенні | Так |
| Автоматичний обрізальник нитки | Так |
| Автоматичне закріплення строчки | Так |
| Верхній транспортер тканини | Так |
| Дисплей | Ні |
| Колінний важіль підйому лапки | Ні |
| Кількість швидкостей | 4 |
| Лапка для вшивання блискавки | Ні |
| Лапка для квілтингу | Ні |
| Лапка для підрубки | Ні |
| Лапка для пришивання гудзиків | Ні |
| Максимальна висота підйому лапки | 0 мм |
| Нитковтягувач | Так |
| Оверлочний рядок | Ні |
| Освітлення машини | Ні |
| Відключення механізму подавання тканини | Ні |
| Відсік для зберігання аксесуарів | Ні |
| Перемикач положення голки | Так |
| Плавне регулювання швидкості | Ні |
| Прихований рядок | Ні |
| Реверс | Так |
| Регулювання тиску лапки | Ні |
| Рукавна платформа | Ні |
| Система вимірювання розміру гудзиків | Ні |
| Стабілізатор сили проколу | Так |
| Стіл для розширення робочої поверхні | Ні |
| Колір корпусу | Білий |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Шиття у декількох напрямках | Ні |
| Шиття подвійною голкою | Так |
| Еластичний потайний рядок | Ні |
| Еластичний рядок | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 190 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Ширина | 170 мм |
- Ціна: 775 ₴






