
Сонячна портативна скляна панель SOLAR PANEL RB-SL60 / 72,5х74 см/Зарядний пристрій 60W
1 585 ₴
- Немає в наявності
- Код: 8531
- +380 (66) 516-60-02
Сонячна портативна скляна панель SOLAR PANEL RB-SL60 / 72,5х74 см/Зарядний пристрій 60W
Під'єднайте сонячну панель до акумулятора за допомогою кабелю (постачається в комплекті) а далі до перетворювача і у вас автономна станція для підтримання заряду ваших пристроїв.
Портативна сонячна панель Solar Panel 60W GDLife Times RB-SL60 ідеально підходить для використання сонячної енергії, щоб заряджати різні ґаджети, мобільні телефоноти, ліхтарики, планшети, автомобільних або мотоциклетних акумуляторів, портативні колонки, повербанки, лампочки та іншої електроніки.
Лицьова панель зі скла, рамка з алюмінію. Індикатор показує вольти та ампери. Максимальна потужність (Pmax): 60 Вт. Напруга в разі Pmax (Vmp): 18 В. Струм за Pmax (Lmp): 3,33 А. Напруга розімкнутого ланцюга (Voc): 21,6 В. Максимальна потужність: +/-3% розмір: 470*725*20 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Solar |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| ККД, не менше | 90 % |
| Кількість елементів | 1 шт. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Матеріал виготовлення модуля | Вуглецевий фулерен |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Потужність | 60 Вт |
| Напруга | 6 В |
| Напруга при максимальній потужності | 1.6 В |
| Напруга холостого ходу | 21.6 В |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип панелі | Монокристалічна |
| Струм короткого замикання | 1.826 А |
| Струм при максимальній потужності | 1.3 А |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.95 кг |
| Довжина | 470 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Ширина | 725 мм |
| Температурні коефіцієнти | |
| Температурний коефіцієнт потужності | 0 %/° С |
| Температурний коефіцієнт напруги | 0 %/° С |
| Температурний коефіцієнт струму | 0 %/° С |
- Ціна: 1 585 ₴





