
Акумулятор гелевий 12 V 5 Ah Outdo YTX5L-BSGEL для мототехніки без індикатора заряду 113х70х110 жовтогарячий
685 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1205
- +380 (66) 516-60-02
Акумулятор гелевий 12 V 5 Ah Outdo YTX5L-BSGEL для мототехніки без індикатора заряду 113х70х110 жовтогарячий
Акумуляторна батарея Outdo компанії Huawei Power, яка є одним із провідних підприємств у галузі виробництва олив'яно-кислотних акумуляторів. Компанія заснована 1997 року. За більш ніж 20-річний період розвитку компанія Zhangzhou Huawei Power Supply Technology Com, Ltd перетворилася на велике комплексне інтегроване підприємство з дослідження та розроблення, виробництва та продажу. Загалом виробляються стартові акумулятори для мотоциклів і ДБЖ, акумулятори для електричних велосипедів, акумулятори для зберігання енергії, енергосистеми для житла та супутні вироби з пластмаси та металізаторів, а також нові джерела енергії. Компанія отримала сертифікати ISO9001, ISO14001, 0HSAS180001 і була визнана високотехнологічним підприємством.
Характеристики
Потреба обслуговування Необслуговуваний Висота, мм 128 Ширина, мм 60 Довжина, мм 119 Полярність Зворотна Тип АКБ Гелевий Напруга, В 12 Пусковий струм, А 65 Ємність, А·год 5| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Huawei Power Source |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Ємність акумулятору | 5 А. г |
| Індикатор заряду акумулятора | Ні |
| Код запчастини | 123654 |
| Марка | BMW |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Пусковий струм | 5 А |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | GEL |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип мототехніки | Снігохід, Мотоцикл, Моторолер, Скутер, Квадроцикл |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 128 мм |
| Довжина | 119 мм |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: 685 ₴




