Акумулятор AGM 12 V 9 Ah BLUEBOX необслуговуваний
Акумулятор виготовлений за технологією AGM (Absorbent Glass Mat) VRLA і в
загалом призначений, зокрема, для: для використання в системах
аварійного електропостачання (ІБП, системи автоматики), геліоустановках і
перетворювачів напруги. Найкраще вони працюють у буферних системах
зарядки.
Акумулятори AGM, коли вони не використовуються для буферної роботи, наприклад, у
панелі керування сигналізацією, ДБЖ. Їх необхідно заряджати спеціальними
зарядними пристроями. Ці зарядні пристрої забезпечують правильний
зарядний струм для акумулятора. Використання автомобільних зарядних пристроїв
або інших зарядних пристроїв для заряджання акумуляторів найчастіше призводить до
пошкодженню акумулятора. Особливо в разі циклічної роботи перезаряджайте
акумулятор після кожного використання, не розряджайте акумулятор нижче
порога напруги вимкнення й залишайте його (зберете в розрядженому
стані).
Буферний режим роботи (аварійне живлення) — батарея постійно під'єднана до
системі заряджання та є джерелом аварійного живлення в разі вимкнення
електроенергії.
Циклічна робота — акумулятор є основним джерелом живлення приладу
і після заряджання під'єднується до приймачів, після розряджання знову заряджається.
Основні характеристики
- Дуже повільний процес саморозрядження
- Не вимагає вертикального положення під час роботи
- Поповнення електроліту не потрібне
- Висока герметичність, немає витоку електроліту
- Має підвищену стійкість до екстремальних температур, ударів і вібрацій.
Приклади застосування акумуляторів AGM:
- Потужність ДБЖ (аварійне харчування)
- Блок живлення для медичного обладнання
- Електроживлення аварійного освітлення
- Електропостачання в караванах
- Електропостачання електромобілів (мотоциклів, квадроциклів, моторолерів, газонокосарки, катера, яхти, катера тощо)
- Блок живлення для касових апаратів і фіскальних принтерів
- Живлення мобільних пристроїв (інвалідні коляски, візка для гольфу, виделкові навантажувачі, прибиральні машини)
- Електропостачання систем автоматики та сигналізації, протипожежного захисту, відеоспостереження
- Джерело живлення для систем сонячних батарей
- Електропостачання радіосистем (вузлів телерадіозв'язку)
- Вмикання електричних іграшок.
РЕКОМЕНДАЦИИ:
Особливо в разі циклічної роботи заряджайте акумулятор після кожного
використання, не розряджайте акумулятор нижче порогової напруги (10,5 В
для акумулятора 12 В і 4,5 В для акумулятора 6 В) і залишайте або зберігайте
його в розрядженому стані. Акумулятор вимагає постійного чищення. Під час миття
або чистці не допускайте потрапляння будь-яких речовин або рідин всередину
акумулятора. Необслуговувані акумулятори заряджаються так само, як і
акумулятори, що обслуговуються.
Виробництво Польща, 2022 рік
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Номінальна напруга: 12 В
- Ємність: 9А·год
- Розміри: 94 х 151 х 65 мм
- Вага: 1,9 кг
- Тип: АГМ
Виробник: AGM
Тип акумулятора: GEL
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Blue Box |
| Країна виробник | Польща |
| Активний матеріал негативних пластин | Губчастий свинець |
| Активний матеріал позитивних пластин | Двоокис свинцю |
| Час заряду акумулятора | 5 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність акумулятору | 9 А. г |
| Кількість сурми | 10 % |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Матеріал решітки пластини | Свинець-сурма |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Напрацювання | 3000 циклів заряду |
| Номінальна робоча напруга | 12 В |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Стан | Новий |
| Тип конструкції | Необслуговувані |
| Тип струмовивіду | T1 |
| Тип тягового акумулятора | Намазний |
| Струм заряду | 2 А |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.3 кг |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 70 мм |
- Ціна: 888 ₴


