Мінівентилятор на акумуляторі Mini Fan XH-08 USB настільний
Мінівентилятор USB підходить для використання на настільній підставці, що зручно в практичному житті.
Економний, стильний, тихий, компактний портативний вентилятор також підтримує гнучке регулювання вгору та вниз.
Вентилятор виготовлений із матеріалів високої якості, що підтримують літій-тиєві батареї 18650, які мають велику популярність.
Маючи практичність, висока якість настільного вентилятора може зберігати високу продуктивність упродовж тривалого часу.
Тип кріплення: Настільний
Потужність: 3.5 Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mini Midi |
| Країна виробник | Китай |
| Варіант установки | Настільний |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Діаметр лопатей | 130 мм |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Споживана потужність | 3.5 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Регулювання швидкості | Так |
| Рекомендована площа приміщення | 5 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип вентилятора | Радіальний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.2 кг |
| Висота | 140 мм |
| Глибина | 110 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вологозахищений корпус | Ні |
| Датчик присутності | Ні |
| Датчик температури | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Захист від перегріву | Так |
| Максимальний час установки таймера | 0 хв |
| Об'єм резервуара для води | 0 л |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Регулювання висоти | Ні |
| Таймер | Ні |
| Кут нахилу | 30 град. |
| Кут повороту | 0 град. |
| Рівень шуму | 30 дБ |
| Функція іонізації | Ні |
| Функція нахилу | Так |
| Функція повороту | Ні |
| Функція зволоження | Ні |
| Колір корпусу | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 285 ₴



